SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Empty
PostajNaslov: Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"   Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Icon_minitimeuto ožu 11, 2008 2:09 am

Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"

Croatia


Event InfoName:
Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"
Host:
Peewee
Type:
Jam Session
Time and PlaceDate:
Sunday, March 16, 2008
Time:
6:00am - 11:00am

Location:
Klub 100
City/Town:
Velika Gorica, Croatia


Iako "Svjezi klinci" zvuci kao omiljeni film svakog pedofila, radi se o dokumentarcu koji govori o nastanku neceg toliko pozitivnog kao sto je ples, u okruzenju svega negativnog unutar geta. Film je sniman 8 godina u produkciji popularnog Quincy Jonesa, a u njemu pod motom "Peace, love, unity and having fun" govore DJ Kool Herc, Africa Bambaataa, Fab5, KRS One, Rakim, Spy, Ken Swift, Crazy Legs, Mr. Wiggles, Re-run, Suga Pop, te mnogi drugi pioniri hip-hop kulture i plesova vezanih uz nju.
Stoga, ako vas zanima zasto bi se itko valja po podu dok svira glazba dodjite pogledajte ovaj odlican dokumentarac, poslusajte odlicnu glazbu i gledajte neke od najboljih hrvatskih plesaca na djelu.
[Vrh] Go down
Christ Brown

Christ Brown


Male Broj postova : 30
Age : 35
Location : Mogadishu
Job/hobbies : P.R.
Registration date : 12.12.2007

Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Empty
PostajNaslov: Re: Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"   Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Icon_minitimeuto ožu 11, 2008 2:33 am

Pogledao sam film najmanje 6 puta... odličan je stvarno i svi kojima je imalo stalo do plesa bi ga trebali pogledati... u Osijeku je u Gradskoj knjižnici održano predavanje o bboyingu i planirana je projekcija ovog filma,ali je trajalo jako kratko zbog oštećenog medija. meni nije smetalo jer kao što rekoh pogledao sam već film, ali drugi nisu uspjeli niš naučit.

i hrvatska se spomene u filmu Very Happy

odite pogledati Wink
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Empty
PostajNaslov: Re: Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"   Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Icon_minitimeuto ožu 11, 2008 3:02 am

ja sam ga jedno vrijeme gledao toliko puta dnevno! i stvarno je odlican dokumentarac, ne samo zbog tematike, neko cijele price i nacina na koji je snimljen... moj buraz koji nema veze s ovime je pohvalio film da mu je zanimljiv i odlicno napravljen... Laughing
[Vrh] Go down
JustDance
Moderator
JustDance


Male Broj postova : 98
Job/hobbies : dance, dance, dance ... and i'm profesional assasin
Registration date : 12.11.2007

Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Empty
PostajNaslov: Re: Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"   Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Icon_minitimeuto ožu 11, 2008 11:32 am

pa naravno da se spominju Hrvati Smile tad se mislim spominje BOTY 97...tad sam bio prvi put i ostao mi je kao najbolji u sjecanju.

Sto se tice filma, stvarno jedan odlican dokumentarac koji bi trebali pogledat svi mladji narastaji.
[Vrh] Go down
http://www.samoplesi.com
Sponsored content





Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Empty
PostajNaslov: Re: Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"   Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Projekcija dokumentarnog filma "Freshest kids"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ATOMIC DANCE FACTORY 2008 SHOW "Timberlakes"
» "WHO I AM..." PREDSTAVA PLESNOG ANSAMBLA KELKOPE

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: