SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NEW STYLE

Go down 
+8
Lord Tvidža
thickness
ritamulice
JustDance
Koka
Just me
timbalina
Renchi
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesub oľu 29, 2008 7:37 pm

mislim da je ova tema potreban ovdje...

sve vise se prica o tom new styleu..da ne pricam da se svako hip hop natjecanje, bettlovi isto tako nazivaju a koliko imaju veze sa new styleom..otom potom Razz

volim new style makar ga ne plesem, voljela bih ga nauciti ali brijem da je full teeeeeeesko...
[Vrh] Go down
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimened oľu 30, 2008 1:55 am

ništa nije teško ako voliš to šta radiš (plešeš)
[Vrh] Go down
Just me

Just me


Female Broj postova : 101
Registration date : 12.11.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon oľu 31, 2008 12:02 am

hm...sorry timbalina ali kakav ti je to komentar?
mislim, cura je napisala izjavnu recenicu baz ikakvog upitnika na kraju da je potreban takav neki komentar...

ali ok... Rolling Eyes


meni je new style mrak kada ga netko zna plesati..a njih je jako jako malo...tu su mi slovenci mrak i zakon i recite sta hocete ali sve sa nase scene popapaju (cast individuama-da me nebi uzeli odmah na zub Wink)

steta sto nasa scena nije jaca!!
[Vrh] Go down
http://www.someproblems.blogspot.com
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon oľu 31, 2008 12:24 am

netreba upitnik za komentar lol

rekla je da brije da je fuuul teško..mislim zaš bi bilo? ja to ne gledam tak - teško/ne teško..nemre bit "teško ili lagano naučit plesat" jer učiš cjeli život,ne? ti isto (valjda) plešeš pa ak malo razmisliš valjda ćeš shvatit kaj sam htjela reć Wink
[Vrh] Go down
Just me

Just me


Female Broj postova : 101
Registration date : 12.11.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon oľu 31, 2008 1:04 am

bas zato, komentar je suvisan.

ocito cura plese, kao i ja a ocito i ti.

bas super kada ti netko nakon ne znam koliko mj, god ili cega vec iskustva u plesu (tko zna kakvom) kaze "ništa nije teško ako voliš to šta radiš (plešeš)"

ali kao sto sam rekla...ok Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.someproblems.blogspot.com
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon oľu 31, 2008 12:18 pm

sad već idemo u offtopic..

po meni je tvoj komentar suvišan i ovo "bas super kada ti netko nakon ne znam koliko mj, god ili cega vec iskustva u plesu (tko zna kakvom) kaze "ništa nije teško ako voliš to šta radiš (plešeš)"" je suvišno jer tebi niko ništa nije reko..

ne razumijem koja je poanta..

jel tebi teško plesat?
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon oľu 31, 2008 12:46 pm

haha daj cure mir malo hehem

Uglavnom,ja obozavam new style,predobro mi izgleda,i ja bi ga htio nauciti no ovdje kod nas ima samo bboying pa tak oda sam na tome hehe već dosta i da priznam meni je teško brejkat,svakome me teško brejkat,e sada nekome vise jer ima problemem s necime mozda,a nekome manje,al da naučiš ono što zelis ide ti lijepo Trud volja i neobaziranje,eto toliko do mene!
svi cemo naucit nesto kad tad,netko prije netko poslije!!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
JustDance
Moderator
JustDance


Male Broj postova : 98
Job/hobbies : dance, dance, dance ... and i'm profesional assasin
Registration date : 12.11.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon oľu 31, 2008 4:54 pm

timbalina je napisao/la:
ništa nije teško ako voliš to šta radiš (plešeš)

pa nije teško ni letjeti ako to zaista zabriješ i voliš...slažem se sa just me da je komentar ne suvišan nego pomalo blesav.

kak mozes rec da nije tesko ako to voliš...pa znam ja ljude koju su voljeli full break pa im nije bilo baš lako i nisu postizali rezultate bez obzira na njihovu veliku ljubav prema tome tak da je moje misljenje suprotno. ja se obozavam i volim glupirat u disku sa chagom pa to ne znaci da sam opak plesac

Sto se tice new style-a da ne odem offtopic....mislim da je dosta tezak jer se sastoji od vise plesnih tehnika koje nije bas lagano savladat i vrlo je malo ljudi kod nas koji imaju podloge svega a kamoli podloge svega dobro naucene. ali ljudi u zadnje 2, 3 godine koliko vidim na kontestima i u dvoranama napreduju i to dosta
[Vrh] Go down
http://www.samoplesi.com
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon oľu 31, 2008 11:40 pm

možda sam se krivo izrazila al čudno mi je zvučalo - brijem da je ful teško naučit new style.. može bit teško naučit matematiku ili povjest al za ples mi nekak ne paše to "teško je". al to je samo moje neko shvaćanje nemorate odma napadat ljudi
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimeuto tra 01, 2008 7:26 pm

JustDance je napisao/la:

Sto se tice new style-a da ne odem offtopic....mislim da je dosta tezak jer se sastoji od vise plesnih tehnika koje nije bas lagano savladat i vrlo je malo ljudi kod nas koji imaju podloge svega a kamoli podloge svega dobro naucene. ali ljudi u zadnje 2, 3 godine koliko vidim na kontestima i u dvoranama napreduju i to dosta

Je to je glavni problem New stylera kod nas, OSNOVE POPPINA su im nikakve. Svi kod Lord Twidze na instrukcije.
Salim se, ima par ljudi koji su krenuli u dobrom pravcu razvijajuci taj style, zasada prednjace Splicani, koji su dobro napredovali . Ostatak HR malo kaska al ima zelje. Jos uvijek je *bar kod nas* tesko rayluciti sto je to hip hop a sto new style,a i new style se nekako podijelio na Francusku i Americku verziju koje su dosta razlicite. Pogledajte na Youtubeu amere -Kenny Nick Trent Choreography i Monsters of Hip Hop Dave Scot,koji su pouno drugaciji od onog sto vidimo kod francuza na Just DeBout.
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimepon tra 07, 2008 5:27 pm

Old G aka Deda je napisao/la:

Pogledajte na Youtubeu amere -Kenny Nick Trent Choreography i Monsters of Hip Hop Dave Scot,koji su pouno drugaciji od onog sto vidimo kod francuza na Just DeBout.

nije ti to americki newstyle prijatelju. to je komercijalna verzija hip hopa... sve vecinom bivsi jazzeri koji sad plesu hip hop. upisi na youtube elite force i vidi kako je krenuo americki newstyle.
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimeuto tra 15, 2008 7:39 am

Da pogledam Elite Force... Very Happy ..super savjet al kasni jedno 10-tak god. Tamo negdje 1996/7. Ne nosim bezveze svoj nick name. Al cijenim dobar savjet.lol! Njih svakako treba pogledati (vise puta)
I nisam ja stavio N.Basea i D.Scotta u new style nego njihove kolege ameri. A kad smo vec kod D.Scotta (L.A.dance company)...pa koja je razlika izmedju njega i Henry Linka (Elite Force) ??? Obojca su crnci od 2 metra,osnovna baza plesa im je izrazeni poppin,stilski jako slicni,a i D.Scott je jedan od ucenika H.Linka pa se to i vidi. Da na snimci zamjenis nihove glave tesko bi se prepoznalo ko je ko. I sta je to komercijalni hip hop Question ??? Uf ..tesko mi je pratiti sve te novitete (starimmmmmm) Ja poznajem samo dvije vrste hip hopa. Dobar hip hop i los hip hop. Onaj los je u pravilu(cast iznimkama) nekomercijalan jer ga nitko nece gledat Angel Angel Angel
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimeuto tra 22, 2008 3:06 pm

Old G aka Deda je napisao/la:
Da pogledam Elite Force... Very Happy ..super savjet al kasni jedno 10-tak god. Tamo negdje 1996/7. Ne nosim bezveze svoj nick name. Al cijenim dobar savjet.lol! Njih svakako treba pogledati (vise puta)
I nisam ja stavio N.Basea i D.Scotta u new style nego njihove kolege ameri. A kad smo vec kod D.Scotta (L.A.dance company)...pa koja je razlika izmedju njega i Henry Linka (Elite Force) ??? Obojca su crnci od 2 metra,osnovna baza plesa im je izrazeni poppin,stilski jako slicni,a i D.Scott je jedan od ucenika H.Linka pa se to i vidi. Da na snimci zamjenis nihove glave tesko bi se prepoznalo ko je ko. I sta je to komercijalni hip hop Question ??? Uf ..tesko mi je pratiti sve te novitete (starimmmmmm) Ja poznajem samo dvije vrste hip hopa. Dobar hip hop i los hip hop. Onaj los je u pravilu(cast iznimkama) nekomercijalan jer ga nitko nece gledat Angel Angel Angel


ako poznajes samo dobar i los hip hop onda sam ne stavljaj podjele u ovo i ono...tipa ovo je americki ovo je francuski ovo je japanski newstyle. ja sam ti samo dala primjer odakle je sve krenulo u americi i sta ce ti tip recimo poput meecha (ako znas tko je to) rec sta on smatra da je americki newstyle. uostalom, primjera radi bas on je na radionici prosle godine prvo pitao jel plesemo vise komercijalni ili nekomercijalni hip hop..to ti je isto kao i u muzici, a ti kao vec stari i iskusni poznavatelj hip hopa, i ne samo hip hopa vec i orijentalnog, suvremenog, latino, jazz i ostalih plesova bi trebao sam znat sta je to komercijalno sta ne.
na koncu , bitno je samo da se plese, a ako je dobro, nije bitno jel komercijalno ili ne, kvaliteta uvijek dodje do izrazaja...a tebi posto si old school i volis old school sheme evo ti jedan krasan link pa pogledaj koliko zapravo godina kasnimo....Smile


https://www.youtube.com/watch?v=7s4i_cj2Nzo
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 2:59 am

Nije to old school hip-hop. Ako je, onda ja kad sam u disku stalno plesem hip-hop. To je čista freestyle inačica boogalooinga sa malo tuttinga, wavinga & djuskanja tijelom. Ali fimić je zanimljiv, hvala na linku. Bolje mi to nego ovo kaj se danas radi, ali kaj ja znam o tome, ja sam samo nostalgičar, a ipak se stvari trebaju malo mijenjati da ne postanu dosadne, ali pitanje je i dokad bu taj "newstyle" (iako se danas sve naziva "newstyle" a nije sve to) potrajao dok ne dopizdi ljudima i svi predju na "teckotonic" ili čak izvuku "vogueing" ili "new jack" iz ropotarnice istorijata. Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 8:13 am

Old G aka Deda je napisao/la:

I nisam ja stavio N.Basea i D.Scotta u new style nego njihove kolege ameri.

uffff..kako SMARA citat filozofske postove koji nemaju veze sa onim sto napisah. Ipak mogo bi se slozit sa vecinom onog sto je Thickness napisala ....osim onog....*a ti kao vec stari i iskusni poznavatelj hip hopa, i ne samo hip hopa vec i orijentalnog, suvremenog, latino, jazz i ostalih plesova*...
... ma nemam ti ja pojma o tome.

Tnx za Link...odlican je, jedan od rijetkih koji nisam gledo. Istina ko sto je Lord Twidza primjetio, nije old school hip hop, al nema veze. Po mom ukusu je.
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 11:40 am

Lord Tvidža je napisao/la:
Nije to old school hip-hop. Ako je, onda ja kad sam u disku stalno plesem hip-hop. To je čista freestyle inačica boogalooinga sa malo tuttinga, wavinga & djuskanja tijelom. Ali fimić je zanimljiv, hvala na linku. Bolje mi to nego ovo kaj se danas radi, ali kaj ja znam o tome, ja sam samo nostalgičar, a ipak se stvari trebaju malo mijenjati da ne postanu dosadne, ali pitanje je i dokad bu taj "newstyle" (iako se danas sve naziva "newstyle" a nije sve to) potrajao dok ne dopizdi ljudima i svi predju na "teckotonic" ili čak izvuku "vogueing" ili "new jack" iz ropotarnice istorijata. Cool Cool Cool

nisam ni rekla da je to old school hip hop.
samo da je nas deda old school i voli old school sheme i podjele hip hopa u ovo i ono. a ovo da se razumije u sve plesne stilove pokazuje ostavljajuci postove u skoro bas svakoj temi na ovom forumu.
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:24 pm

Ma ti si pukla ko kokica, ajd sjasi...nit ja sta dijelim niti dodajem. Drugi su podjelili i dodavali.

Americko,Rusko,Japansko,Plavo,Zeleno..komercijalno,nekomercijalno ne odredjujem ja (a ni ti) vec okolina i trziste ...

Istina je da ples ne gledam ko konj sa "ularom" pa mogu citat i o drugim stilovima plesa, tu i tamo nesto i napisat, al to je moje skromno misljenje koje nit mora bit tocno niti mjerilo necije kvalitete.

Old school nije da nesto volim, nije bilo nista bajno (bar ne kod nas)...jeb...ga bilo pa proslo, ipak MENI NE TREBAJU DRUGI PREPRICAVATI KAKO JE STO BILO I KAKO SE PLESALO... ja sam to doba zivio i plesao.

...ajd svoje frustracije ljeci na nekom mladjem kome je stalo. geek
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 3:05 pm

Old G aka Deda je napisao/la:
Ma ti si pukla ko kokica, ajd sjasi...nit ja sta dijelim niti dodajem. Drugi su podjelili i dodavali.

Americko,Rusko,Japansko,Plavo,Zeleno..komercijalno,nekomercijalno ne odredjujem ja (a ni ti) vec okolina i trziste ...

Istina je da ples ne gledam ko konj sa "ularom" pa mogu citat i o drugim stilovima plesa, tu i tamo nesto i napisat, al to je moje skromno misljenje koje nit mora bit tocno niti mjerilo necije kvalitete.

Old school nije da nesto volim, nije bilo nista bajno (bar ne kod nas)...jeb...ga bilo pa proslo, ipak MENI NE TREBAJU DRUGI PREPRICAVATI KAKO JE STO BILO I KAKO SE PLESALO... ja sam to doba zivio i plesao.

...ajd svoje frustracije ljeci na nekom mladjem kome je stalo. geek

da tebi prijatelju nije stalo ne bi ni napisao sve ovo. i zasto ako dajes vec komentare i svoja misljenja na aspolutno sve ne dajes i drugima to isto pravo?
moja namjera se nije bila svadjat s tobom nego podjelit neka SVOJA misljenja konkretno o ovoj temi jer mislim da nesto znam o tome.
ne kuzim zasto bi se treba naljutit na ovo old school jer sam upravo i mislila da ti najbolje znas kako je bilo posto si plesao u to vrijeme.
mislim da je malo tuzno da ti s toliko godina i toliko iskustva umjesto da budes ovdje neki glas razuma na kraju ispadas i kontradiktoran i vulgaran.
a sto se tice mojih frustracija...svoje frustracije deda, ja jedino lijecim na podiju, a ne na ljudima i svim plesnim forumima kao ti.
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
JustDance
Moderator
JustDance


Male Broj postova : 98
Job/hobbies : dance, dance, dance ... and i'm profesional assasin
Registration date : 12.11.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 3:25 pm

ajmo malo smanjit tenzije...neznam zasto je to uvijek bio problem ljudi na forumu da kad kazu svoje misljenje uvijek ima netko tko ce to pobijat ili se svadjat....molit cu bez svadjanja jer ce bit lock na temu.

hvala
[Vrh] Go down
http://www.samoplesi.com
xx

xx


Broj postova : 16
Registration date : 21.04.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 4:43 pm

zašto???

pa nema ništa loše kad se netko malo porječka...kako će se drugačije sukobit mišljenja nego tak???

A i nama ostalime je zanimljivo čitati postove kad su nabijeni nekakvim tenzijama, zar ne???

P.s. Dali se može znati koliko točno old G ima godina...ak nije tajne!!??
[Vrh] Go down
JustDance
Moderator
JustDance


Male Broj postova : 98
Job/hobbies : dance, dance, dance ... and i'm profesional assasin
Registration date : 12.11.2007

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 5:14 pm

uf nisam ni ja ziher al je negdje blizu 35 Smile mozda manje, mozda i vise Smile
[Vrh] Go down
http://www.samoplesi.com
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 5:44 pm

Više.
[Vrh] Go down
chupava

chupava


Female Broj postova : 68
Age : 39
Location : zagreb
Job/hobbies : wajtica
Registration date : 03.03.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimesri tra 23, 2008 11:28 pm

xx je napisao/la:
zašto???

pa nema ništa loše kad se netko malo porječka...kako će se drugačije sukobit mišljenja nego tak???

A i nama ostalime je zanimljivo čitati postove kad su nabijeni nekakvim tenzijama, zar ne???

P.s. Dali se može znati koliko točno old G ima godina...ak nije tajne!!??


cutie pie lol!

sad su mi neke stvari jasnije... Wink


p.s. nije dali, nego da li... study
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimečet tra 24, 2008 12:07 am

Lord Tvidža je napisao/la:
Više.

Evil or Very Mad ...ma zar tako sine Brute ... ne znam
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitimečet tra 24, 2008 12:12 am

thickness je napisao/la:

samo da je nas deda old school i voli old school sheme i podjele hip hopa u ovo i ono.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NEW STYLE Empty
PostajNaslov: Re: NEW STYLE   NEW STYLE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NEW STYLE
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The Best Dance Style Ever!
» Red Bull Street Style - natjecanje u freestyle nogometu
» Besplatna plesna radionica-STREET STYLE- 12.10.2008 U 17H
» Plesna radionica Hip Hop New Style - Tina Duran (Unit-x)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Samo Pleši :: Street Dance-
Forum(o)Bir: