SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kamo ovo ljeto?

Go down 
+9
sunset
x_x
Braincancer
Peewee
ritamulice
Renchi
Just me
Koka
sunshine:)
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened ožu 30, 2008 11:23 am

Dragi moji forumovci,
eto mene zanima gdje provodite svoje ljeto..
da li to bilo poslovno(nastupi,street show,animacija,konobarenje..)
ili
privatno(godishnji odmor,ljetovanje,ubijanje od alkohola,bijeg u svoj raj..)
pa da vidim..mozhda smo si blizu pa se upoznamo,popijemo kafe ili zapartyamo;) sunny
Dancing angel Dancing devil
Drunk party Kamo ovo ljeto? 949409 Smoke
Party Night fever Balet



JA sam u porechu,tochnije na lanterni kod tara..nice odvojeno od civilizacije,hehe,oni koji znaju gdje je to che shvatit..
al tu radim pa mi je ok,iskreno ne sjecham se kad sam zadnji put bila na moru..brijem da je to bilo ubijanje na zrchu sa svoje 2kokoshke..i prakse u bashkoj vodi..eto chovjek pochne radit na moru pa nikak da ulovi vremena za privatno more.
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened ožu 30, 2008 6:24 pm

a ja kamo cu jos neznam,najvjerovatnije isto u Poreč ako skupim pare za IStra Kup,pokemoni dolaze tam krajem 6 mjeseca,a ostata cu nesto zaradivati u mom gradu,!hehe!to su mi planovi za sada!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Just me

Just me


Female Broj postova : 101
Registration date : 12.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened ožu 30, 2008 11:56 pm

joj ja jos nista ne znam...previse me muci faks za razmisljati o tome..ali kada saznam, javim Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.someproblems.blogspot.com
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimesri tra 02, 2008 4:32 pm

Koka je napisao/la:
a ja kamo cu jos neznam,najvjerovatnije isto u Poreč ako skupim pare za IStra Kup,pokemoni dolaze tam krajem 6 mjeseca,a ostata cu nesto zaradivati u mom gradu,!hehe!to su mi planovi za sada!

ak chesh mosh doch zaradjivat i u porechu animatori se josh trazhe;)
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimečet tra 03, 2008 1:47 pm

a nisam ja za animatora hehemjedino kaj radim je brejkam i to po svojemu=( a mozda ako probam hehe vidjet cu,hvala na obavijesti=)!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimečet tra 03, 2008 6:32 pm

ovo ljeto....idem u otkrivanje Krka na Krku Wink

selim se tamo na 6mj... Very Happy

ah ta animacija Razz
[Vrh] Go down
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened tra 06, 2008 11:20 am

ma krk je super ja sam tam išla na maturalac,nije baš da se sjećam previše ali...hehehe
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened tra 06, 2008 7:04 pm

Nasa grupa ima posao u Novom Vinodolskom-Novi Resor. Nismo animatori pa ce mo radit ono sto znamo/show nastupi. I tak 3 mj.
Jos nismo sigurni al najvjerovatnije se svaki drugi petak selimo na Lanternu kod Poreca pa....sunshine vidimo se u susjedstvu. cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened tra 06, 2008 10:47 pm

sunshine:) je napisao/la:
ma krk je super ja sam tam išla na maturalac,nije baš da se sjećam previše ali...hehehe

mislim da ces se prisjetiti ovo ljeto Wink
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimeuto tra 08, 2008 12:11 pm

ja ne znam di cu, probat cu zaradit 30ak hiljada kuna, probat cu sa devojkom otic na more kod nje, probat cu sa deckima otic nekam na more, probat cu sa devojkom putovat interrailom po europi, probat cu naucit ulje na platnu, probat cu svasta nesto, samo ne znam kad, jerbo ce mi faks vjeroatno pocet vec u 8. mjesecu Laughing
[Vrh] Go down
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimesri tra 09, 2008 9:49 pm

Old G aka Deda je napisao/la:
Nasa grupa ima posao u Novom Vinodolskom-Novi Resor. Nismo animatori pa ce mo radit ono sto znamo/show nastupi. I tak 3 mj.
Jos nismo sigurni al najvjerovatnije se svaki drugi petak selimo na Lanternu kod Poreca pa....sunshine vidimo se u susjedstvu. cheers cheers cheers



e pa to svakako!!ima da napravimo neki forum meeting;)
ja i ti,hehe lol Drunk party
[Vrh] Go down
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimesri tra 09, 2008 9:50 pm

Peewee:....putovat interrailom po europi.....

me like!!!
oduvijek govorim da chu to napravit i kam god i ostat tam di mi se svidja i otich kad mi je dosta i tak to,,,jau jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bbbbbbiiiiiiiiiii!!!!!!
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimečet tra 10, 2008 1:45 pm

ma ja sam vec par puta slozio cijeli plan i onda bi se ekipa usrala malo klošarskog putovanja, cura mi rekla da ona to bi, ali sve me strah koliko ce stvari nosit, jer ja bi sebi uzeo onoliko koliko mi stane u ruksak Laughing
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:31 pm

a to je legenda stavis nekaj u ruksak i ostalo u novcanik i to je to=) i na put hehe
kaj ce ti vise kakvi 5 veliak kovcega,pol Ormara,pol ducana lol=) haha!dost je ono kaj imas na sebe jos jedne gace,jedna pelena hehe i to je to=) hehe!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimečet tra 10, 2008 6:32 pm

hahhahahhaha...zakon Wink

vidis bas mi se svida ta vasa ideja...pocet cu dragog nagovarati Wink
[Vrh] Go down
Braincancer

Braincancer


Male Broj postova : 122
Age : 39
Registration date : 15.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimečet tra 10, 2008 11:26 pm

Koka je napisao/la:
a to je legenda stavis nekaj u ruksak i ostalo u novcanik i to je to=) i na put hehe
kaj ce ti vise kakvi 5 veliak kovcega,pol Ormara,pol ducana lol=) haha!dost je ono kaj imas na sebe jos jedne gace,jedna pelena hehe i to je to=) hehe!

bas sam ja svoju ekipu najebavo na to al
uvijek zavrsi idemo 100%
kad treba ic svi se poseru Sad
[Vrh] Go down
http://www.brutalcroats.com/forum/portal.php
x_x




Female Broj postova : 22
Registration date : 09.04.2008

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimepet tra 11, 2008 12:53 am

Evo da se i ja uključim afro

Ja sa svojom ekipom sa plesa idem u u 6-om mj. na tjedan dana u Češku (plesni kamp) i onda u 8-om dva tjedna u Njemačku isto workshop. A između vjerojatno neki nastupi i tak..ugl u plesnom znaku Super Mario
[Vrh] Go down
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimepet tra 11, 2008 10:55 am

ma sad kad razmislim ja sam isto jedna od onih cura koje furaju 10kofera za 5dana (nikad neznaš šta che ti zatrebat,LOL) pa bi prvo psihichki sama sa sobom trebala rijeshit da ponesem
samo 1 ruksak....al znate i sami vratila bi se bar sa njih 3!!!! queen
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimepet tra 11, 2008 11:34 am

a tako ja idem u sumu na kampiranje samo s 2 majcie,kratke hlace i we ce papir i to je to,ostalo dolazi iz PRirode hehe ili s tehnologije koju uzmu drugi decki haha
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Just me

Just me


Female Broj postova : 101
Registration date : 12.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimepet tra 11, 2008 9:07 pm

Kekica je napisao/la:
Evo da se i ja uključim afro

Ja sa svojom ekipom sa plesa idem u u 6-om mj. na tjedan dana u Češku (plesni kamp) i onda u 8-om dva tjedna u Njemačku isto workshop. A između vjerojatno neki nastupi i tak..ugl u plesnom znaku Super Mario


aaaaaaaaaaaa...i ja bi!!!!!!! Cheer
[Vrh] Go down
http://www.someproblems.blogspot.com
x_x




Female Broj postova : 22
Registration date : 09.04.2008

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimepet tra 11, 2008 11:38 pm

Just me je napisao/la:
Kekica je napisao/la:
Evo da se i ja uključim afro

Ja sa svojom ekipom sa plesa idem u u 6-om mj. na tjedan dana u Češku (plesni kamp) i onda u 8-om dva tjedna u Njemačku isto workshop. A između vjerojatno neki nastupi i tak..ugl u plesnom znaku Super Mario


aaaaaaaaaaaa...i ja bi!!!!!!! Cheer

You're welcome cheers
[Vrh] Go down
sunset

sunset


Broj postova : 42
Registration date : 12.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimepet svi 23, 2008 6:18 pm

Ja ćem u Albaniju lol
[Vrh] Go down
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimesub svi 24, 2008 9:41 am

sunset je napisao/la:
Ja ćem u Albaniju lol

hhhh???wtf?kaj ćeš tamo?
[Vrh] Go down
sunset

sunset


Broj postova : 42
Registration date : 12.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened svi 25, 2008 1:47 am

Piti jeftinu cugu (najskuplja 3 eurića) sunčati se na pješčanim plažama i tulumariti u super uređenim klubovima Smile

hm ne bi da su me platili za promociju Razz
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitimened svi 25, 2008 2:58 pm

kako dobro, sunshine ajmo i mi Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kamo ovo ljeto? Empty
PostajNaslov: Re: Kamo ovo ljeto?   Kamo ovo ljeto? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kamo ovo ljeto?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O svemu pomalo :: Chit Chat-
Forum(o)Bir: