SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Clown

Clown


Broj postova : 9
Registration date : 09.04.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimesri tra 09, 2008 8:28 pm

Eto novi clan, tek danas registriran ima jedno pitanje (zbog kojeg se iskreno i potrudio pronac neki forum slican ovom).

Ovako, vec sam godinama zaljubljen u street dance (ne samo breakdance, jer je on samo jedan njegov dio koji mi je izuzetno cool, ali nazalost nije moj tip plesa... mozda neki njegovi elementi eventualno), ali nikako nisam bio u prilici pronac u svojoj blizini nekakav klub u kojem bi mogao relizirat svoje zelje. U Rijeci ima doduse dosta plesnih klubova (iako koliko ja znam niti jedan koji se bavi pravim street danceom), ali se oni na moju veliku zalost baziraju prvenstveno na pripadnicama ljepseg spola, dok decki ostaju zakinuti. Imao sam priliku iz prve ruke vidjet decka (i svaka mu cast sto ustraje na onome sto voli) kako izvodi zensku koreografiju, ili pak cure koje se oblace u decke kako bi koreografija imala smisla... Nemam ja iskreno nista protiv toga, ali postajem lagano ocajan, jer nikako ne uspijevam pronac ono sto trazim. E, sad, bio bi beskrajno zahvalan kad bi mi netko znao pomoc ili me barem uputit u pravom smjeru, jer se vise ne znam kome obratit. Ako nista drugo, postoje li u Rijeci nekakvi nadobudni individualci koji su zeljni i voljni samostalno se pozabavit nekakvim radom.

Eto toliko od mene. Very Happy

Pozzz
[Vrh] Go down
x_x




Female Broj postova : 22
Registration date : 09.04.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimesri tra 09, 2008 8:49 pm

A što tebi spada u street dance? B-boying je jedan od elemenata hip hop kulture ili'ti subkulture i to e to. Street dance je širok pojam u koji se može svrstat sve i svašta. A opet imaš new style i funky styles (poppin, lockin, waveing...). Ne želim pametovat nego samo shvatiti što želiš, jer imam neke prijedloge za tebe. U Flame-u imaš grupu koja radi new style i osim pripadnica ljepšeg spola super su se uklopila 4 dečka. U Flashdance unit-u također rade new style i breakdance(to je ono što ja znam) i isto treniraju dečki, što više dva su trenera . Preporučam ti da kontaktiraš neke od voditelja i odlučiš da li te to interesira.


P.S Ne postoje koreografije u kojima se cure oblače kao dečki, da bi ista imala smisla..proširi obzore promatranja pa ćeš vidjeti da to nije tako Smile

piss
[Vrh] Go down
Clown

Clown


Broj postova : 9
Registration date : 09.04.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimesri tra 09, 2008 9:00 pm

Ma mislio sam samo naglasit da me street dance zanima opcenito i da nisam samo usmjeren na break dance. Malo sam se krivo izrazio pa je ispalo glupo.

Znači i Flashdance i Flame imaju takve grupe? Vidis, stvarno nisam znao! Very Happy Thnx!!! Eto sto se dogodi kad trazis stvari na pravom mjestu. Heh. cheers

Ma nisam ja time mislio nista lose. Samo sam mislio rec da bi po mom skromnom misljenju (a zaista i treba bit skromno, jer sam prilicno neiskusan po tom pitanju) koreografije bolje izgledale kad bi ukomponirale oba spola. Nije da i ovako nisu jaaako dobre. (Znam jer sam dosta visio po razlicitim manifestacijama i programima, bilo rijec o Flashdanceu, Flameu, Porto Ri-u ili necem trecem). geek

Jos jednom hvala na brzom i korisnom odgovoru. Mislim da ce mi se ovaj forum svidjet. Smile

P.S. Znas mozda ako neke od tih grupa imaju web stranice kluba ili mozda ako imas neki kontakt broj na kojem bi mogao vise informacija dobit? Thnx
[Vrh] Go down
x_x




Female Broj postova : 22
Registration date : 09.04.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimesri tra 09, 2008 9:12 pm

Što se tiče oba spola tu se definitivno slažem sa tobom Smile Drago mi je da sam ti malo pomogla. Imaš www.flame.hr i tamo možeš naći informacije koje ti trebaju, ako te neš zanima slobodno mi se obrati. a od flasdance-a www.myspace.com/flashdanceunit

Sretno Very Happy
[Vrh] Go down
Lil' T

Lil' T


Female Broj postova : 27
Age : 34
Location : Rijeka
Job/hobbies : Ples i glazba
Registration date : 29.07.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimeuto srp 29, 2008 3:11 pm

Dakle,Verantius....hahha =) ili ti ga clown =)
Sjecam se tvoje poruke koju si poslao da te zanima street dance =D
I priznaj,nasao si sto si trazio!!!! =P
Sad pripadas obitelji Flashdance Unit-a =) weee
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/locafdu
Clown

Clown


Broj postova : 9
Registration date : 09.04.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimesri srp 30, 2008 11:24 am

Je, istina. Very Happy

Eto, putem ovog foruma, pa zatim Myspacea i MSNa dosao sam do neceg. xD

Nije bas da je bilo jednostavno.

Laughing
[Vrh] Go down
Lil' T

Lil' T


Female Broj postova : 27
Age : 34
Location : Rijeka
Job/hobbies : Ples i glazba
Registration date : 29.07.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimepet kol 01, 2008 4:05 pm

super kompa! Dancing angel
Ajd,vidimo se na treningu,valjda necemo poginut danas....iako u zadnje vijeme stvarno misilm napravit zivotno Angel
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/locafdu
Fidro

Fidro


Male Broj postova : 11
Age : 36
Location : Osijek, Zagreb
Job/hobbies : faks/gitara, ples
Registration date : 24.06.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimesub kol 02, 2008 3:46 pm

vi kao trenirate i preko ljeta? niste fora, ocu i ja
[Vrh] Go down
Lil' T

Lil' T


Female Broj postova : 27
Age : 34
Location : Rijeka
Job/hobbies : Ples i glazba
Registration date : 29.07.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimesub kol 02, 2008 5:09 pm

Lol,da! =)
Pa mi iz FDU-a imamo specificne ozljede svi,tako da ako vidis nekog da malo sepa,drzi se za lijevi guz ili pak vrat i kicmu,to smo mi,haha Angel
Ma,pripremamo se za neki nastup i moramo zadovoljit zahtjeve tih ljudi koji su nas "zaposlili" dancce
I sad eto....work,work,work,al i ti znas da taj "work" nije bas posao neko prevelika ljubav prema plesu tako da ni ne kuzimo da smo mrtvi umorni. drunken
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/locafdu
Clown

Clown


Broj postova : 9
Registration date : 09.04.2008

Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitimeuto kol 05, 2008 1:34 pm

Da, da... Polomljeni, ali zadovoljni. To je nas moto.

cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Empty
PostajNaslov: Re: Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P   Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Street dance u Rijeci? - pomozite sirotom wannabe plesacu :P
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Breakdance u Rijeci
» HIP HOP WORKSHOP u Rijeci 23.11.2008.
» street dance studio RITAM ULICE - raspored treninga
» gdje trenirati hip hop, street dance u Hrvatskom zagorju??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Samo Pleši :: Street Dance-
Forum(o)Bir: