SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijedlog klubova?

Go down 
+3
timbalina
Deluded
Snowflake
7 posters
Autor/icaPoruka
Snowflake




Broj postova : 1
Registration date : 16.04.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesri tra 16, 2008 6:26 pm

Frendica i ja već se pola mjeseca dogovaramo da bi upisale hip hop ali se nikako ne možemo odlučioti u koji bi klub. Ona je čula da je D-vision super jer su dobri na natjecanjima ali da nemaju nastupe nigdje, a ja bi nešto tipa Space Cookies jer ih vidim po svim klubovima kak čagaju u uvijek su negdje.
Koliko su inače članarine uopće?
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesri tra 16, 2008 7:54 pm

pa valjda ti je bitnija kvaliteta od nastupa.. uostalom, nećeš odmah čim se upišeš nastupat okolo...
[Vrh] Go down
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesri tra 16, 2008 9:14 pm

hahaha kaj mislite vi da ak otiđete u spejs kukiz da ćete odma u đuru LOL ja preporučam liberdance jer ja tamo plešem ali imate puno klubova tako da ono..neznam pogledajte termine koji vam pašu i tak..
[Vrh] Go down
PinkMya

PinkMya


Female Broj postova : 200
Age : 37
Location : Zagreb
Job/hobbies : Kelkope
Registration date : 01.01.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesri tra 16, 2008 9:15 pm

pa Space cookies su ti cure koje skupa plesu jako dugo u raznim kombinacijama...isto kao i Fly girlz...neces s njima nastupat cim se upises..dj.btw. Dina iz space cookies ti vodi Diamonds plesnu skupinu, a Nina iz Fly girlz ti vodi Keiko na Kvatricu...koliko je meni poznato...pa ako kod njih zelis raspitaj se...ne znam

sad vezano uz druge klubove, ovdje ima puno ljudi koji su vise u tim vodama pa neka te upute...i slazem se s Deluded...
[Vrh] Go down
http://www.kelkope.hr
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimečet tra 17, 2008 9:29 am

Buuhhaaa...tipicna nedoumica plesaca pocetnika.
Ako izostavim moju plesnu skolu (pristojnosti radi) moj savjet ti je Liberdance....zasto Question

1. voditelj hip hopa je Jelena (Frcka) koja je *mnogodobra* u hip hopu a odlicno se snalazi i u drugim stilovima plesa.Jako dobar plesac i trener.
2. naucit ces dobre osnove i novitete od nje,a i Lord Twidza (Seyo) je u toj dvorani pa lako ulete satovi poppina/boogiea (sto je jeb...dobro)
3. dobra dvorana sa dobrim podom i ogledalima (sto nemaju svi kao ni ja)
4. prihvatljivi termini i mjesecna cijena
5. jeb...a lokacija u centru grada
6. procitaj ponovo 1. i 2. to je najbitnije.
...za ostale plesne skole uvjete provjeri sama...

Nastupi...daaaa, to je ono sto se trazi kad nesto naucis (a da nisu show dance natjecanja,kupovi,dobrotvorne manif. i sl....) e to ces morati dobro iznojiti i grbavo zaraditi ... zapravo ne bi htio sad nabrajati tudje...hm..

Mogu rec u nase ime kako je to kod nas u Ritmu Ul(guz)ice...
....dakle , plesaci su u pravilu izmedju 18/25 god.(nas par prastarih nisam ubrojio da ne pokvarim prosjek Angel ) plesu najmanje3/5 god. (najmanje) ...i jos uvijek imaju sta uciti...jako puno
Nastupa hvala bogu...ima dost (a nekad i previse) i za njih smo pristojno placeni ,plesemo ko show grupa i nemoramo plesati solo gaze aka GoGo hip hop.

Nekada je i nas pucao zanos sto plesemo u diskotekama,festivalima,estradnjacima (D.Dvornik, I.Banfic, Colonnia, ET....) a i danas odradimo neku od tih gaza, al ne vise toliko iz plesackog zanosa koliko za novac (100eur. po plesacu)... sto nije nikakvo mjerilo dobrog plesa ni uspjeha... to je placeni posao koji ima svoje prednosti i mane

A jos gore je da ides plesat GoGo gaze (ispricavan se prof.GoGo plesacicama) na nekoj kockici od polubine (i to za mizeran novac) u LakeSity,Piranhu,Pashu,Maccao ...Cheer ...kao GoGo hip hop plesac.

...uci na tudjim graskama... lol!
[Vrh] Go down
PinkMya

PinkMya


Female Broj postova : 200
Age : 37
Location : Zagreb
Job/hobbies : Kelkope
Registration date : 01.01.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimečet tra 17, 2008 1:45 pm

i ja bih bas isla pogledati Jelenin trening...pa se mozda sljedece godine ukrpat u neku grupu da si kombiniram ovo i ono...kad kazes da je ok...
[Vrh] Go down
http://www.kelkope.hr
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimečet tra 17, 2008 9:58 pm

2 početne grupe ne vodi jelena i nemaju treninge u dvorani sa ogledalima i ne pojavljuje se taj lik seyo. ne znam kako je za ostale početnike...
[Vrh] Go down
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimečet tra 17, 2008 10:07 pm

ovako - jelena vodi (kolko ja znam)

naprednu subota 17-18 / nedjelja 16 - 17
početnu subota 18 - 19 / nedjelja 17 - 18
početnu srijeda 20-21 / nedjelja 15-16

subota 19-20 / nedjelja 18-19 je martina (spindarella) i mislim da ona vodi još jednu grupu u primjenjenoj ili tako negdje ali to nisam 100% ziher.

uglavnom za više informacija jednostavno dođite na bilo koji trening (evo vam tu sad rasporeda) možete pogledat bez obveze i onda se upisat ili ne ovisi kak vam se sviđa

i slažem se s dedom u svemu Wink

pozz
[Vrh] Go down
JustDance
Moderator
JustDance


Male Broj postova : 98
Job/hobbies : dance, dance, dance ... and i'm profesional assasin
Registration date : 12.11.2007

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:45 am

Deluded je napisao/la:
2 početne grupe ne vodi jelena i nemaju treninge u dvorani sa ogledalima i ne pojavljuje se taj lik seyo. ne znam kako je za ostale početnike...

prvo neznam koju dvoranu ti gledas ali ova ima ogledala i seyo je lik koji se pojavljuje nakon hip-hop-a i vodi break (ali samo u jurišićevoj, ne u primjenjenoj srijedom)
[Vrh] Go down
http://www.samoplesi.com
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimepet tra 18, 2008 4:40 pm

JustDance je napisao/la:
Deluded je napisao/la:
2 početne grupe ne vodi jelena i nemaju treninge u dvorani sa ogledalima i ne pojavljuje se taj lik seyo. ne znam kako je za ostale početnike...

prvo neznam koju dvoranu ti gledas ali ova ima ogledala i seyo je lik koji se pojavljuje nakon hip-hop-a i vodi break (ali samo u jurišićevoj, ne u primjenjenoj srijedom)

Ak sam star nisam sljep. Dvorana Liberdancea u Jurisicevoj ima ogledala prek cijelog zida. A Seyu mozes vidit i na hip hopu, trba sam doc na njegov trning u Liber. i ljepo zamolit da dodje na tvoj trenning,...to sam i ja napravio i doso nam covjek u nasu sugavu "dvoranu" odrzati sat poppina. Treba sam pitat.
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimepet tra 18, 2008 9:27 pm

kako ste čudni. ja sam rekla da 2 (čitaj DVIJE) početne grupe nemaju dvoranu sa ogledalima - jer treniraju u primjenjenoj u običnoj dvorani, za druge sam rekla da NEMAM POJMA.

i da, ja kao obični polaznik početne grupe trebam ići tražit nekog seyu za kojeg nemam pojma ni tko je (ispričavam se ako je to opća kultura za vas) i tražit ga da nam održi par sati, riiight:D

timbalina, hvala što si pojasnila, al drugi očito ne čitaju baš pažljivo..
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesub tra 19, 2008 12:52 am

...ides... kaj smo uvredljivi...
Old G aka Deda je napisao/la:

5. jeb...a lokacija u centru grada

...samo je jedna jeb..lokacija.To znaci u samom centru. Jeb...centar znaci JAKO blizu trga B.Jelacica,i ta je dvorana u Jurisicevoj. Za druge Liberdanceove dvorane ionako nezna NITKO drugi osim ljudi koji su u Liberdanceu. Neznam sto bi moglo bit jeb...ja lokacija..
i ti bi mogla pazljivije citati.Angel

Ne kuzim... u cemu je problem...???? ja sam ko "obicni pocetnik" uletio milion puta ljudima sa pitanjem ili zicanjem da me nesto nauce. Neces vjerovat al 99% tih ljudi mi je pomoglo bez obzira kaj sam bio dve leve za ples, i totalni pocetnik. A da ne kazem da sam i u Italiji na svakom eventu uletavo sa "losim engleskim" gdje nikad culi za mene i ...nema problema...

Ako se mislis bavit Street plesom u Zagrebu , ime"Seyo" aka LordTwidza ce ti postat opca kultura..ha,ha (op.autor). Nemres se tog rijesit...neizljecivo ko gripa.
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesub tra 19, 2008 12:23 pm

i druga dvorana ima jebenu lokaciju, al poanta je u tome da si iznio nepotpunu informaciju koju sam ja nadopunila, jer ako bi se cure upisale na početni hip hop velika bi šansa bila da ne budu u jurišićevoj (tj da ne treniraju u dvorani sa ogledalima), da ih ne vodi jelena i da nikad ne vide seyu - jer pretpostavljam da on trenira u jurišićevoj.. jesmo se razumili?

i želim napomenuti, nije loše ni nama u primjenjenoj, iako smo zakinuti za ogledala i seyu. martina i marija su super voditeljice...
[Vrh] Go down
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesub tra 19, 2008 3:51 pm

opet glupe rasprave.. da cure dođu i kažu mi oćemo trenirat u dvorani s ogledalima i želomo bit poćašćemne dolaskom seye ili bilo koga drugoga niko ih nebi tjero u primjenjenu jel tako? tako je. rasprava završena. hvala.
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesub tra 19, 2008 8:02 pm

kad se ljudi upisuju na tečaj obično su im najvažniji argument termini. meni ne pašu termini koji se održavaju u jurišićevoj pa ne mogu trenirati u dvorani sa ogledalima. nije da sam užasno depresivna zbog toga, jednostavno sam htjela curama dati točnu informaciju.

uostalom, zar itko sada prima nove članove???
[Vrh] Go down
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimesub tra 19, 2008 9:29 pm

uvijek se primaju novi članovi Very Happy
[Vrh] Go down
Seky

Seky


Male Broj postova : 15
Age : 38
Location : Zagreb/Maksimir
Job/hobbies : Student/Bboy
Registration date : 18.12.2007

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimened tra 20, 2008 2:03 am

IMas i atomic dance factory u bogisicevoj.(kod kvatrica)
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/seky1986
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimened tra 20, 2008 5:08 am

Deluded je napisao/la:

i želim napomenuti, nije loše ni nama u primjenjenoj, iako smo zakinuti za ogledala i seyu. martina i marija su super voditeljice...

Ma sve 5, nisam ni znao da Liber ima ekipu u primjenjenoj.My bad. Sto se tice Martine i Marije...Martinu neznam,al Marija je takodje dobar izbor...odlican New Styler.. Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitimened tra 20, 2008 5:13 am

...zapravo...ak je Martina Spindrela znam o kome je rijec...Dobraaaaa..al nisam ju nikad vidio kako vodi treninge. Morat cu se jednom usvercat u dvoranu na gledanje.. Angel
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijedlog klubova? Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlog klubova?   Prijedlog klubova? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijedlog klubova?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Samo Pleši :: Street Dance-
Forum(o)Bir: