SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Film vs. reality

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Showballs




Male Broj postova : 15
Location : Zagreb
Registration date : 18.04.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimepet tra 18, 2008 4:23 pm

Kao prvo, hvala bogu da sam našo ovakav forum i to ga nađem na facebook-u, lol!

Ovak, osobno obožavam gledat dance filmove tipa You Got Served, Step Up, itd. poglavito zbog samog plesa. Ono šta me zanima je šta sami plesači misle o kvaliteti plesa koja se može vidjet u tim filmovima?

Npr. ja se bavim freestyle nogometom i snimljen je prošle godine film pod imenom "In The Hands Of The Gods" sa 4 freestylera iz Engleske. Jedan od njih je dobar, dok su ostali prosječni freestyleri, neki možda ni to.

Tak da me zanima šta mislite o kvaliteti plesanja i o kvaliteti samih plesača u tim filmovima?

P.S. Nadam se da je ovaj topic na pravom mjestu. Angel
[Vrh] Go down
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimepet tra 18, 2008 5:48 pm

ak uzmeš u obzir da u više manje svim novijim plesnim filmovima plešu isti ljudi onda se može samo raspravljat o izvedbi koreografija...

moje mišljenje

dakle:

Honey - loš i precjenjen
you got served - prejebena čaga
take the lead - solidno (od hip hopa) ne kužim se baš u latino i standardne
stomp the yard - početak prejeben...tokom filma ok čaga
step up 1 - dobra čaga
step up 2 - dobri solisti ali izvedba je mlaka - osrednje
[Vrh] Go down
Showballs




Male Broj postova : 15
Location : Zagreb
Registration date : 18.04.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimened tra 20, 2008 3:27 am

A šta se tiče plesa glavnih glumaca u filmovima, koji u većini slučajeva nisu profi plesači?

Ne znam, meni ovo na kraju sa skidanjem majice nakon čega rulja poludi, a ovaj viče "it's over!" izgleda ko kad mi neko na natjecanju il nastupu (freestyle nogač) drži loptu na vratu, pa skine majicu, a ekipa reagira ko da je napravio ne znam kakvo čudo... Suspect
https://www.youtube.com/watch?v=A-y767MfnRo
[Vrh] Go down
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimened tra 20, 2008 4:18 am

ma jok...jedini koji inaće 'plešu' su ti ekipa iz bivšeg b2k-a koji imaju glavne uloge u 'you got served' (omarion i marques houston)
[Vrh] Go down
Showballs




Male Broj postova : 15
Location : Zagreb
Registration date : 18.04.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimened tra 20, 2008 6:39 am

Ma, znam za njih da su pjevači koji plešu, više sam mislio na ove npr. u Step Up, zato sam stavio onu scenu kao primjer. Smile
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimened tra 20, 2008 4:07 pm

U Step Up 2 ti je glavni glumac (Robert) ista faca kao i u You Got Servedu (tamo je glavni negativac u Wade ekipi) , i kao glumac je banana (ipak nesto bolji od prosjeka)...al jebno caga. Manje vise glumci nauce dovoljno za potrebe plesnog filma...ipak je to posao.Masinerija lova i vrhunski treneri rade svoje. Meni je u tom spoju najbolji Usher koji se pojavio u par filmova, dobro odglumio,a kako caga ...to se zna.

malo cu bajtat kompu Zoosa:

Honey - loš i precjenjen...al jeb...no dobra guza...mmmmm
You Got Served - prejebena čaga...gluma i radnja filma za retardirane amere
Take The Lead - solidno (od hip hopa) ne kužim se baš u latino i standardne...vracamo se na guze...mmmm
Stomp The Yard - početak prejeben...tokom filma ok čaga...radnja i gluma kao i u Youu Got Servedu...retardos
Step up 1 - dobra čaga...Sokic od limuna
Step up 2 - dobri solisti ali izvedba je mlaka - osrednje...Limunada
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimened tra 20, 2008 4:42 pm

You Got Served na imdb-u ima ocjenu 2.3, a Stomp the Yard 3.9. da nema zagriženih ljubitelja plesa vjerojatno bi se ocjene još više približile nuli. slažem se sa dedom, užasno retardirani filmovi isklišeizirani do bola...

al jebiga, koliko god retardiran bio, uvijek ću pogledat novi plesni film Very Happy
[Vrh] Go down
Showballs




Male Broj postova : 15
Location : Zagreb
Registration date : 18.04.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimened tra 20, 2008 5:37 pm

Deluded je napisao/la:
al jebiga, koliko god retardiran bio, uvijek ću pogledat novi plesni film Very Happy

Slažem se Angel
[Vrh] Go down
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitimečet tra 24, 2008 10:42 am

Ma ja jembri da su svi plesači u tim filmovima ipak vrhunski igrači, znam ja to po brejkerima u "Step Up 2". Jedini je bed kaj redatelji koji to montiraju šugavo obave taj dio posla jer se ne kuže u ples pa to onima koji se kuže nije uvijek najbolje. Ali budimo realni, castinzi za takve stvari su jako ozbiljni i ziher nitko tko se nađe u takvom filmu nemre bit bezveze ili kaj ja znam. Zamislite samo film sa hrvatskim plesačima i da ga režira Antun Vrdoljak kak' on misli da bi trebalo montirati kadrove, pa usporedite to sa bilo kojim američkim filmom. Mislim da ameri svakako dobijaju 1:0 pa je svaki daljnji komentar suvišan. A i trebamo im biti zahvalni jer plesne škole tu radi takvih filmova dobijaju apsolutno besplatnu reklamu, pa što je takvih filmova više, to bolje, iako ja dan-danas žalim za kinom "Kustošija", ali hvala Bogu, imam "flat internet". Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Film vs. reality Empty
PostajNaslov: Re: Film vs. reality   Film vs. reality Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Film vs. reality
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Samo Pleši :: Street Dance-
Forum(o)Bir: