SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
super salee




Broj postova : 23
Registration date : 13.02.2008

ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show Empty
PostajNaslov: ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show   ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:59 pm

Evo jos jedna koreografija nese male vesele ATOMIC druzine. Prvenstvo Hrvatske 2008 u Pisarovini...

And now...



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show Empty
PostajNaslov: Re: ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show   ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show Icon_minitimesub svi 17, 2008 2:40 am

E jbg...kak da sad ja ljudima objasnim da nisam bajto ni vas ni Svemirske Kolace od Dine??? Vi imate FULL isti pocetak koreografije ko i moja pocetna hip hop grupa(ako izostavim uvodnu 1 min.)...a Dina nastavak iz toga jednog reda u razdvajanju ... taj prvi dio smo napravili prije 6 mj. i ansambl grupa ga je i izvela na par nastupa u sloveniji...ma dobro znam da fora nije nest posebna ni orginalna al da pogodimoa isto??? ha,ha,ha https://www.facebook.com/video/video.php?v=1011065313637&oid=11545782172 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing...sve u svemu dobro napravljeno, ima prejebenih dijelova ...mada mi se onaj prvi clip (mislim da se zove Timberlakes) ipak vise svidja...
[Vrh] Go down
 
ATOMIC DANCE FACTORY "Carmina Burana" show
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ATOMIC DANCE FACTORY 2008 SHOW "Timberlakes"
» ATOMIC DANCE FACTORY "Timberlakes" vol.2 show
» ATOMIC DANCE FACTORY AUDICIJA 2008!!!
» ATOMIC DANCE FACTORY - The Piano Player HOT HOT HOT HOT!!!!!
» BOTY SEE 2008-ABombs/KLCBreakers"The Saw 2"Show

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O svemu pomalo :: Video-
Forum(o)Bir: