SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
sunset

sunset


Broj postova : 42
Registration date : 12.11.2007

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimepet svi 23, 2008 6:23 pm

Dana 25.5. u 20h plesni studio Ritam Ulice radi promociju i nastupe svih svojih plesnih grupa: hip-hop, trbusni ples, breakdance, showdance, ...

Karte u pretprodaji 25 kn. Mozete ih nabaviti kod nas u dvorani (utorak, 20h, OS Matija Gubec) ili rezervirat tako da se posalju ime i prezime na prilozeni mail.

P.S. Svi plesaci i grupe koji bi zeljeli nastupiti sa nama neka se takodjer jave na prilozeni mail.

Sunday, May 25, 2008
Time:
8:00pm - 9:00pm
Location:
Kulturni Centar Tresnjevka
Street:
Park Stara Tresnjevka 1
City/Town:
Zagreb, Croatia

goran.goricanec@zg.t-com.hr


Zadnja promjena: sunset; pet svi 23, 2008 6:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sunset

sunset


Broj postova : 42
Registration date : 12.11.2007

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimepet svi 23, 2008 6:24 pm

Dođite svi, ja jedva čekam weeeeeee Smile
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimened svi 25, 2008 2:49 pm

poslala sam mail sa par pitanja, ali nisam dobila odgovore..

s obzirom da ne znam jesam li uspjela rezervirati ili ne, jel postoji neki drugi način da danas dođem do karata? npr. kupnjom na trešnjevki?
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimened svi 25, 2008 3:02 pm

javi se na pm dedi na forumu Wink
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimened svi 25, 2008 3:44 pm

jel on goran goricanec? ako je, vec sam mu poslala mail
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimepon svi 26, 2008 2:35 am

Sory ljudi ... direktno sa gaze sam doso u ZG. (cetvrtak-petak-subota) i kasno vidio najnovije e mailove. Kako smo prodali sve karte u pretprodaji do cetvrtka odlucio sam da puste u kazaliste sve posjetitelje koji su dosli sa dobrom voljom prema plesu a nisu stigli nabaviti kartu. Nadam se da ste vidjeli nesto zanimljivo za sebe.
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimepon svi 26, 2008 3:06 am

voditelj...brrrrrrrr

plesači i koreografije super, samo sve sam to već vidjela na netu, facebook, youtube... ono sa narodnjacima ste iskoristili već brdo puta.
trbušne plesačice su plesale 3 koreografije i možda se muški dio publike i perverzni voditelj ne bi složili sa mnom, ali to je postalo dosadno nakon par minuta.
sve skupa je trajalo prekratko, premalo gostujućih grupa i izgledalo je dosta loše organizirano.
ukratko, moglo je bolje.
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimesri lip 04, 2008 2:38 am

Naravno da je moglo bolje, al tu ide ona narodna..koliko para toliko muzike. Ono sto smo imali to smo iskoristili. Program je trajao 1,15h i bile su tri gostujuce grupe. Koreografije malo stare,malo nove. Kako kome. Neki nemaju pojma sto mi radimo. Mi nismo natjecateljska grupa i produkcija nije bila namjenski za plesace kolege, nego obicne gledatelje. Organizacijskih propusta nije bilo ne znam Tehnickih propusta je bilo.(koliko para toliko muzike) Probat ce mo to slijedeci put izbjec.Popravit.Sakrit.Gurnut pod tepih Laughing Laughing Laughing ...a kako smo od 9mj. promijenili 6 dvorana (garaza,skladista,holova...i sl.) cudo je da smo i ovo uspijeli sklepat. Ipak dio kritika stoji Sad ,jer VAS se ne tice u kojim uvjetima mi radimo. Potrudit ce mo se da budemo bolji. Pozz.
[Vrh] Go down
PinkMya

PinkMya


Female Broj postova : 200
Age : 37
Location : Zagreb
Job/hobbies : Kelkope
Registration date : 01.01.2008

Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitimesri lip 04, 2008 2:35 pm

Ja nisam bila...ali meni je drago cuti da klubovi organiziraju ovakve stvari kak god bilo..bitno je da se nekaj dogada da se ima kaj pogledati i da se svi zabave Smile
[Vrh] Go down
http://www.kelkope.hr
Sponsored content





Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Empty
PostajNaslov: Re: Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'   Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice' Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Godisnja promocija plesnog studija 'Ritam Ulice'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ISPRAVAK RASPOREDA ZIMSKOG PLESNOG SEMINARA
» PLESNI STUDIO RITAM ULICE - 13.6. u 18h
» street dance studio RITAM ULICE - raspored treninga
» Ritam Ulice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: