SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Salah-radionica

Go down 
+5
ritamulice
ZooS
chupava
tina-x
000Natasha000
9 posters
Autor/icaPoruka
000Natasha000

000Natasha000


Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 13.06.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimepet lip 13, 2008 10:39 pm

Bok svima!

Ja sam Nataša, bavim se tribal fusion trbušnim plesom.
Moja kolegica Maja i ja bi voljele organizirati radionicu poppinga, lockinga, liquida i sl. koju bi vodio Salah, poznati plesač iz Francuske.

Zanima nas da li postoji dovoljan interes za takvu radionicu.

pozz
Nataša
[Vrh] Go down
tina-x




Broj postova : 10
Registration date : 31.01.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesub lip 14, 2008 1:11 am

a nec-ja,a i cila moja ekipa sigurno smo zainteresirani i tu smo ako bude...ako nas nesto ne sprijeci...ne daj boze..a ima li vise info?kad?di?i te sheme...??? pirat
[Vrh] Go down
chupava

chupava


Female Broj postova : 68
Age : 39
Location : zagreb
Job/hobbies : wajtica
Registration date : 03.03.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesub lip 14, 2008 1:41 am

ak nebu puno nofci, ima nas

ak bu puno nofci, nema nas...


elastičnost potražnje lol! vidi se da sam učila Balet
[Vrh] Go down
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesub lip 14, 2008 1:47 am

ja bi isto sigurno išo
[Vrh] Go down
000Natasha000

000Natasha000


Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 13.06.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesub lip 14, 2008 1:50 am

Ako bude bit će najvjerojatnije na jesen u 10. mjesecu.

U tom je fora, što više ljudi dođe bit će jeftinije Smile
Čovijek nije baš prejeftin tako da smo zbog toga poduzele ovakve akcije preispitivanja tržišta he he.

Nadam se da će se naći puno interesenata kako bi mogli uspješno realizirat tu radionicu!
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesub lip 14, 2008 8:02 am

Naravno da ima zainteresiranih, al bit ce skupooooooooooo ,jbg...cijena mora bit paprena jer nije neka tajna da Salah kosta par tisuca eura. Bilo je i prije kontakta sa njim o dolasku u Hrvatsku. al odbila nas je cijena. Ja cu ic bez obzira al za neku vecu masu ljudi ...hm....Sretno
[Vrh] Go down
000Natasha000

000Natasha000


Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 13.06.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesub lip 14, 2008 1:12 pm

i ja bi išla bez obzira na cijenu, dajem isto tako hrpu novaca za radionice trbušnih Smile već sam se navikla na to!

uglavnom, za dva sata njegove radionice ako dođe najmanje 20 ljudi morat ćemo izdvojit oko 500 kuna.
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimepon lip 16, 2008 2:02 am

Salah je preskup instruktor, gledao sam snimke nekih njegovih radionica i osobno mi se ne sviđaju.... kako sam i sam jednom imao ideju o organizaciji slicnih workshopa znam kolika je njegova cijena i uvijeti, a kolika je cijena nekih drugih vrhunskih funkstylera... Salah je dobar showman i definitivno ima puno iskustva, isplativ je za organizaciju, jer, ajmo rec, svi znaju za njega....
ne znam, ako bude, doc cu, ali osobno bi preporucio nekog drugog, u Europi ima puno boljih i jeftinijih(Funky Asparagus npr.)

Salah je prije godinu dana trazio putne troskove, 50 eura dnevnicu, 100 eura za taksi do aerodroma, hotel sa 4 zvijezdice i 450 eura za sat vremena class-a... dok je prosjek nekih 250 eura za dva sata i 25 eura dnevnicu, smjestaj moze bit i privatan i avionsku kartu naravno... stoga bi ja rađe dao novce nekom iz EB, ABM ili MGF-a... i naučio pravu stvar....

Uglavnom, ja sam odustao od organizacije istih, jer takve radionice bi bile korisne tek kad bi ljudi naucili bar neke basicse istih tih plesova... matka, seju ili čak mene je za rukav povuklo jako malo ljudi... za sad bi tako nesto dobro doslo osijeku, jer tamo se pocela neka ta scena razvijat...
Osobno bi locking workshop(za koji se smatram kompetentnim) održao i 8 sati za 500 kn, jer mi je vazno da se to malo pokrene, da se stvore ljudi koje cu vuci i koji ce mene vuci na vise nivoe...
[Vrh] Go down
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimeuto lip 17, 2008 12:23 pm

Salah je dobar, ali ima još puno dobrih funk stylera vani koji te mogu naučiti isto što i on, možda čak i bolje, a za daleko manje novca.. Ali jebiga, oni nisu poznati i nisu face pa to nikoga ne zanima, valjda. Pa za te novce koje on traži možeš tu dovući Poppin' Petea ili SugaPopa koji su često u Europi, a oni su malo stručniji od Salaha, po meni.
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimeuto lip 17, 2008 5:58 pm

slazem se sa tviđom...
[Vrh] Go down
New groove




Broj postova : 10
Registration date : 08.04.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimeuto srp 08, 2008 4:00 pm

Kako prije nisam ovo vidio...damn! Pa nek se čuje i glas Imperija!
Slažem se s vama! Ako se misli razvit funk styles scena u 'rvata treba poći od osnova, a ko će dat bolje osnove od Seje, Matka, Žapera i Čorbe... Njih treba dovest i skupit ekipu! Ako se kasnije nešto razvije malo više, onda se može dovodit strance. Sumnjam da bi Salah strpljivo pokaziva osnove poppina...kad na vrbi rodi grožđe...
LONG LIVE THE EMPIRE...kšššt!!!
[Vrh] Go down
000Natasha000

000Natasha000


Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 13.06.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimeuto srp 08, 2008 4:12 pm

Sve u redu dečki, slažem se da je malo preskup, pitam specifično tko je zainteresiran za njega da se potrudimo napraviti da nije tako skupo a to je da se javi što veći broj ljudi.
S obzirom da ste tako brzi na rječima da treba dovest nekog drugog ili angažirat naše dečke iz Hrv za radionice zašto to već niste napravili???
Ja se bavim modernim trbušnim plesom koji je fuzija s drugim plesnim stilovima a pogovoto tim i radi toga mi je Salah zanimljiv (on zna za naš ples) a i drugim plesačicama tako da ne biste vi jedini bili na njegovim radionicama.
[Vrh] Go down
New groove




Broj postova : 10
Registration date : 08.04.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesri srp 09, 2008 12:17 pm

Sve cool i sve 5...nije da nije bilo pokušaja organiziranja takvih događaja ali nije bilo odaziva. I samo zato što je netko stranac nije uvijet da će bolje nešto pokazat. Moje je mišljenje da eto tim curama pozoveš naše ljude i da im oni drže radionice pa da vide šta je poppin i slično, a u slučaju da napreduju...super...onda zovi Salaha. That's all I wanted to say.
[Vrh] Go down
000Natasha000

000Natasha000


Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 13.06.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesri srp 09, 2008 3:23 pm

Postoje trbušne koje drže radionice poppina, istina ne čistog nego bellypopping, ali osnove su više manje unutra.
Ja se ispričavam što nisam znala da ga je već netko zvao, on mi nije rekao, zato sam ovdije postavila to pitanje.
[Vrh] Go down
New groove




Broj postova : 10
Registration date : 08.04.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesri srp 09, 2008 3:36 pm

Hehe...krivo si me shvatila, organiziranja radionica naših poppera, al jako slab odaziv je bio. To je nešto drugo što bi on vama pokaziva....ma dobro, glupo je polemizirat ko je bolji. pozz
[Vrh] Go down
000Natasha000

000Natasha000


Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 13.06.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimesri srp 09, 2008 4:18 pm

A znam, i kod nas je tako, uvijek će ljudi prije doć nekom poznatom iz inozemstva. Znam što bi nam Salah pokazivao, samo kažem da znamo osnove poppinga radi toga što su nam pokazivale taj bellypopping ali Salah ima još puno dobrih ideja. Ne kažem da je itko bolji ili lošiji...
[Vrh] Go down
duje/swoop




Male Broj postova : 15
Registration date : 10.07.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimečet srp 10, 2008 12:17 pm

ma neće ti niko doć na to... ako uspiješ oda CRO "hiphop newstyle" zajednice uspit skupit 15 ljudi koji će ti doć (a od tih 15 pola će bit nas iz SPlita) svaka ti čast... sjebana psiha, nezainteresiranost, šta već...
najvažniji razlog tome je to šta je većini ljudi ples brija a ne nešto više
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
000Natasha000

000Natasha000


Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 13.06.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimečet srp 10, 2008 2:05 pm

he he meni? ne držim ja radionicu da meni dolaze Wink
hmm žalosno....
u našem trbušnom svijetu i cure koje se bave rekreativno dolaze na radionice pa čak i putuju van na njih
dobro, ja sam pitala, žao mi je što neki odmah idu sa negativnim stavom i što je većina nezainteresirana
ja uvijek mogu otić na njegovu radionicu van ako baš hoću, uostalom to mi je i puno lakše nego dovodit ga ovdije i ulazit u razno razne rasprave...
[Vrh] Go down
New groove




Broj postova : 10
Registration date : 08.04.2008

Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitimepet srp 11, 2008 1:28 am

Hmm...ja imam nevjerovatnu potrebu ulazit u rasprave:) Dakle, ja bi se samo htio ogradit što se tiče njegove radionice. Doša bi garant, jer se ne pruža prilika tako često (i mislim da bi bilo još ljudi), nego eto, načeo sam i tu temu radionica naših plesača (nažalost nema odaziva)! Opet, ne osjećam se prozvan ili nešto tako, ali meni sve to možda i počelo kao neka brija, ali ja sam sad totalno zaljubljen u ovo što radim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Salah-radionica Empty
PostajNaslov: Re: Salah-radionica   Salah-radionica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Salah-radionica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Radionica Kelkopa
» DOMACA PLESNA RADIONICA
» Radionica: Tribal fusion - revealed
» Radionica: Tribal fusion - revealed

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Samo Pleši :: Street Dance-
Forum(o)Bir: