SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Traži se :)

Go down 
+5
chupava
Renchi
ritamulice
timbalina
kristinal1
9 posters
Autor/icaPoruka
kristinal1




Broj postova : 3
Registration date : 09.09.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 5:12 pm

e ovako... već duže vrijeme tražim neki "normalni" plesni studio... oboožavam plesat i htjela bi nešto postić u životu sa plesom... dosta mi je studia u kojima sam plesala i s njima nisam postigla baš ništa, bez nastupa bez ićega... većinom me zanima ples tipa hip hop ili tako nešto slično... pa ako mi netko može pomoć i reć koji je studio dobar... inaće imam 15 godina, pa i to nekad zna bit "problem"...
[Vrh] Go down
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 7:09 pm

godine nisu problem, pogledaj si studie koji su predstavljeni pa vidi kako ti odgovara lokacija, termini pa kad suziš izbor možeš otić pogledat trening, dva pa odluči Very Happy stariji i iskusniji će možda dat neki pametniji savjet.. pozz i sretno Wink
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimečet ruj 11, 2008 3:08 pm

Normalan studio ili klub ces naci bez problema.... cak ima i par voditelja koji su izuzetno kvalitetni. Nastupi...hm...malo teze... neznam kakve nastupe ocekujes, mozes imati nastupe tipa takmicenje (battl) na nekom od "eventa" koji su "vrhunska organizacija" , prijavit se na HR-showdance natjecanje koji su takodje "vrhunska organizacija", nastupat na promocijama klubova (godisnje produkcije) .... nije neki izbor,al nazalost ne bi se puno promijenilo ni da imas 20god. osim sto bi mogla nastupati u clubovima (kaficima) tipa Lake City, Piranha, Gallery, Papaya. Bakaga ... u "vrhunskoj organizaciji"... blago nama jocolor
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimečet ruj 11, 2008 3:48 pm

ajmo deda malo optimizma Wink
[Vrh] Go down
kristinal1




Broj postova : 3
Registration date : 09.09.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimečet ruj 11, 2008 5:22 pm

hmm... zanimaju me natjecanja, najviše... al kad to nisam dobila s klubovima u kojima sam bila... što se tiće nastupa u clubovima to me tolko ni ne privlaći tako da... a problem je to, kaj dosta klubova puno obeća, a malo da... npr... kažu da se ide na natjecanja, nastupe, itd... a na kraju nemaš niti jedan nastup... i ko što sam rekla... hoču neki kvalitetan klub, di se ajmo reć mogu pokazat, jer bi htjela nešto postić u vezi plesa...
[Vrh] Go down
chupava

chupava


Female Broj postova : 68
Age : 39
Location : zagreb
Job/hobbies : wajtica
Registration date : 03.03.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimečet ruj 11, 2008 11:55 pm

jao kako mene ć i č bodu u oći... Shocked

ko što ti je već neko reko, odi, vidi, odaberi... a ako ti je jedini cilj ples radi natjecanja, imaš krivu motivaciju i krivi 'sport'... il upiši standardne plesove... cyclops
[Vrh] Go down
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimepet ruj 12, 2008 10:26 pm

i to kaj ti oćeš postić sa plesom...zapravo kaj ti oćeš postić sa plesom?...oćeš bit trener? koreograf? plesać nekom artistu? prvak na natjecanjima? to nemreš sam tak postić...ja čagam već 8 godina...trener sam 2 i pol...isto tak sam krenuo i na betlove i do sad mi je najjaće 2 mjesto...treba tu puno rada...prvo ti nađi neki klub i radi godinu dvije pod nekim ko zna dobro objašnjavat...onda počneš malo sama radit ili ideš po radionicama...kojih kod nas baš i nema ali dobro...i tako skupljaš iskustva sa raznih strana...od nastupa na početku jedino kaj možeš očekivat su te produkcije plesnih klubova...eto toliko od mene
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimesub ruj 13, 2008 11:35 am

ZooS je napisao/la:
i to kaj ti oćeš postić sa plesom...zapravo kaj ti oćeš postić sa plesom?...oćeš bit trener? koreograf? plesać nekom artistu? prvak na natjecanjima? to nemreš sam tak postić...ja čagam već 8 godina...trener sam 2 i pol...isto tak sam krenuo i na betlove i do sad mi je najjaće 2 mjesto...treba tu puno rada...prvo ti nađi neki klub i radi godinu dvije pod nekim ko zna dobro objašnjavat...onda počneš malo sama radit ili ideš po radionicama...kojih kod nas baš i nema ali dobro...i tako skupljaš iskustva sa raznih strana...od nastupa na početku jedino kaj možeš očekivat su te produkcije plesnih klubova...eto toliko od mene


slazem se u potpunosti=),nije lako treba znat cilj tocno sta hoces,nemres sve od jednom=) hehe

Da odi do nekih klubova gladaj treninze pitaj malo,pa onda tako nekoliko pa si odaberes,i onda samo rad ,rad i rad i nadamo se da ces uspjeti jednom=)!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
kristinal1




Broj postova : 3
Registration date : 09.09.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimepet stu 14, 2008 1:11 am

hvala na savjetima... standardne plesove sam isto isprobala... al nije to to... ja sam našla plesni studio s kojim sqam zadovoljna, tj ostala sam u kojem sam bila... plešem u njemu već drugu god i prešla sam u napredniju grupu... prezadovoljna sam, jer sam napokon upučena na audicije, seminare...itd... što se tiče truda i rada, to mi uopče nije problem jer bi se moglo reć da živim za ples...
[Vrh] Go down
Povlaka




Broj postova : 39
Registration date : 09.05.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Ejj, bok!   Traži se :) Icon_minitimepet stu 14, 2008 5:54 pm

ja sam u istoj situaciji kao i ti, tražim gdje ću se upisat
[Vrh] Go down
fairy




Broj postova : 1
Registration date : 14.10.2009

Traži se :) Empty
PostajNaslov: DISCO DANCE   Traži se :) Icon_minitimesri lis 14, 2009 12:21 pm

ja tražim neki plesni studio u Zagrebu gdje mogu plesati disco dance. Molim vas pomagajte.
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitimečet lis 15, 2009 8:06 am

...javi se Kirbyu . plesni klub Bravo Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Traži se :) Empty
PostajNaslov: Re: Traži se :)   Traži se :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Traži se :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Plesne grupe-
Forum(o)Bir: