SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo Empty
PostajNaslov: Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo   Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo Icon_minitimečet ruj 18, 2008 12:53 pm

Dakle, svi ste vjeroatno culi da smo Sejo i ja preuzeli Funky Situation party u Boogaloo-u, i da se je trebao zvati Funktastic i da je trebao krenuti 25.10., gazda je odlucio drugacije, party krece vec u petak(sutra, 19.9.), zove se Disco Fever, i sutra puštam ja sam, pošto mi je Sejo u Bugarskoj...
Stoga Vas sve molim da dođete raščagate se i pomognete mi da party koji je dogovoren u zadnji čas prođe dobro...
ja ću sutra puštat funk, disco, hip-hop, dance i italo disco.. dakle bit ce to neki ala studio 54 party, di ce bit dodane jos neke ne tipicne stvari koje svi znate...
ulaz je: 25 kn, a besplatan je za one koji se obuku u stilu 70ih, tako piše na site, s tim da sam ja snjima dogovaro da ulaz bude besplatan za sve, jer party nije najavljen i jer je dogovoren u zadnji čas... DANKE SVIMA KOJI DOĐU!!!
[Vrh] Go down
PinkMya

PinkMya


Female Broj postova : 200
Age : 37
Location : Zagreb
Job/hobbies : Kelkope
Registration date : 01.01.2008

Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo Empty
PostajNaslov: Re: Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo   Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo Icon_minitimečet lis 02, 2008 11:50 pm

jel to ono kaj se sada odvija svaki petak u otvu??? moram doci, tek sad sam procitala da ste vas dvojica tam ...obavezno..obozavam tu vrstu partya...zakon...kak je bilo do sad, jel guzva?

P.S.Zakaj niste na fejs slozili grupu da se unutra naguzvamo mi 70e cagersi?! Angel
[Vrh] Go down
http://www.kelkope.hr
 
Dico Fever 19.9. 21h @ Boogaloo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Electric boogaloo
» 18.9.2008. Otvorenje partija SalsaZone Fever

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: