SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)

Go down 
+9
Koka
thickness
Fidro
Admin
danza:)
Renchi
tina-x
duje/swoop
RoRo
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
RoRo

RoRo


Female Broj postova : 26
Location : Os
Registration date : 11.12.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimeuto lis 07, 2008 1:28 am

Nakon višemjesečne pauze, Movement se vraća u velikom stilu.
Ponosni smo najaviti deseti po redu Hip Hop Delight!
Povodom ovog jubilarnog izdanja najposjećenijeg i uvijek željno iščekivanog hip hop programa bliskog Istoka, evo što smo pripremili:

Battles:
b-boy 2 vs 2
hip hop 2 vs 2

Najbolje parove nagradit ćemo majicama koje će oslikati naš airbrush umjetnik Sob, a za battle-ove se možete prijaviti na naš mail movement.os@gmail.com

Nakon dužeg vremena, u program smo uvrstili i MC battles, za koje se također možete prijaviti na gore navedenu mail adresu.

Za mjuz smo zadužili još jedno provjereno ime - DJ Skill (Bugarska), možete ga čekirati na spejsu http://www.myspace.com/skill032
Također, glazbom će nas uveseljavti i DJ Chill http://www.myspace.com/blackoutdjchill

Budući da su urbani plesovi okosnica Movementa, uz Delight smo pripremili pravu poslasticu svim plesačima: 23. i 24. 10. radionice će održati vrsni njemački plesači, onima koji su upućeni mislim da ih niti ne treba posebno predstavljati, no ipak:

Lil Rock (house, krump) https://www.youtube.com/watch?v=CQqtnOtj9UE
Bubble Zoo (lockin') https://www.youtube.com/watch?v=4X5_8Dyi80A
Sandeep (poppin') https://www.youtube.com/watch?v=DOCCHnvJWSI (prugasta majica)
Sancho (hip hop)

Točan raspored radionica ćemo objaviti naknadno, kao i sve eventualne promjene.

Nadamo se da ćete nam svojim dolaskom uljepšati ovaj mali jubilej hihi, veselimo se ponovnom druženju! Dotad u našem blogu pogledajte kako smo se dosad zabavljali http://www.myspace.com/movement_os

petak, 24.10. od 22 sata
klub Oks
20 kn



HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Malilogoze6


Zadnja promjena: RoRo; čet lis 09, 2008 10:55 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/movement_os
duje/swoop




Male Broj postova : 15
Registration date : 10.07.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimeuto lis 07, 2008 10:29 am

vidis... jebo ja sebe... i odlazenje u njemacku:-)
zivia delight i njegovo jubilarno deseto izdanje... kako vec znan da ce bit bomba... jebote...
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
tina-x




Broj postova : 10
Registration date : 31.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimeuto lis 07, 2008 3:38 pm

asi ludila...preeeeeeee...a nec..vridi,vridi brate doc!!!!svaka cast osijek!!!!
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimeuto lis 07, 2008 3:40 pm

a ebemu kada sam na Baliju tada....grrrrrrrrrrrrrrr Razz
[Vrh] Go down
RoRo

RoRo


Female Broj postova : 26
Location : Os
Registration date : 11.12.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 1:11 pm

imamo malih novosti, pa ću editirati i prvi post...
jako smo zadovoljni što će nam također vrtiti i DJ Chill, a nakon dužeg vremena opet smo uvrstili i MC battles.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/movement_os
danza:)

danza:)


Female Broj postova : 3
Location : Zagreb
Job/hobbies : student/dance, dance, dance...
Registration date : 08.10.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 4:24 pm

Mene zanima da li u battle-ovima 2 vs 2 hip hop postoji mogućnost ulaza u paru ili su ulazi isključivo individualni??? Smile
[Vrh] Go down
duje/swoop




Male Broj postova : 15
Registration date : 10.07.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 5:21 pm

danza:) je napisao/la:
Mene zanima da li u battle-ovima 2 vs 2 hip hop postoji mogućnost ulaza u paru ili su ulazi isključivo individualni??? Smile

mene zanima oce li ljudi prestat ponavljat ovo najgluplje pitanje na svitu... a jebemu
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
danza:)

danza:)


Female Broj postova : 3
Location : Zagreb
Job/hobbies : student/dance, dance, dance...
Registration date : 08.10.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 5:30 pm

mene zanima oce li ljudi prestat ponavljat ovo najgluplje pitanje na svitu... a jebemu[/quote]

A mene fascinira da postoje tako primitivni ljudi koji umijesto da odgovore na pitanje stavljaju ovakve komentare od kojih ni ja a ni ti nećemo imati koristi, ali bitno da si ti ispao takoooooo pametan. Ispričavam se na tako glupom pitanju. Sljedeći put ću pogledati hip hop enciklopediju za takve neznalice kao što sam ja... Mislila sam da ovaj forum služi za interakciju ljudi koji vole ples ali očito to u Hrvatskoj ne pali...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 47
Registration date : 10.11.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 7:14 pm

duje/swoop je napisao/la:
danza:) je napisao/la:
Mene zanima da li u battle-ovima 2 vs 2 hip hop postoji mogućnost ulaza u paru ili su ulazi isključivo individualni??? Smile

mene zanima oce li ljudi prestat ponavljat ovo najgluplje pitanje na svitu... a jebemu

Svatko ima pravo postaviti pitanje, a niti jedno pitanje nije glupo, glupi mogu biti samo odgovori.
[Vrh] Go down
https://samoplesi.forumcroatian.com
duje/swoop




Male Broj postova : 15
Registration date : 10.07.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 7:47 pm

danza:) je napisao/la:
A mene fascinira da postoje tako primitivni ljudi koji umijesto da odgovore na pitanje stavljaju ovakve komentare od kojih ni ja a ni ti nećemo imati koristi, ali bitno da si ti ispao takoooooo pametan. Ispričavam se na tako glupom pitanju. Sljedeći put ću pogledati hip hop enciklopediju za takve neznalice kao što sam ja... Mislila sam da ovaj forum služi za interakciju ljudi koji vole ples ali očito to u Hrvatskoj ne pali...

ma imas pravo, ja san totalno primitivan... a isprika je prihvacena, iako ti mislis da si to napisala onako sarkasticno, al nisi... i nemoras pogledat nikakvu enciklopediju, jer se ne mora bit lumen za znat neke stvari, kao naprimjer ovu doticnu stvarcicu... i da moze se plesat u betlu sta oces... i mozes plesat na rijeci... i na melodiju... i na ritam... i sve je lijepo i krasno i bajno....
jer dijete moje drago Wink iz tvog posta sam zakljucio da pitas za sebe, odnosno da se planiras natjecat i da te zato zanima, sta ce rec, da se oces betlat... a ako pleses dovoljno dugo da mislis da se mos ic betlat onda bi tribala znat pravila betlanja... a posto ne znas pretpostavljam da ne pleses dugo ili da te tamo gdje pleses ne uce svim aspektima plesa, ponajvise hiphopa, sto je primjenjivo u ovome slucaju, i stoga nemas sto traziti u betlu na plesnom podiju. Zasada. Trenirat i nakon nekog vremena ces moc... i imat dovoljno znanja i muda za uc u betl... zato ti se pametnije uvatit treninga i onda za odredjeno vrijeme ces ti moc srat drugima ka sta ja sada seren tebi, kuis...

i ovaj forum prvotno sluzi za interakciju plesaca, dakle PLESACA, a to ti je pravi podskup "ljudi koji voli ples", malo definiraniji skup kao...

Admin je napisao/la:
Svatko ima pravo postaviti pitanje, a niti jedno pitanje nije glupo, glupi mogu biti samo odgovori.
to i ja uvik kazen i mislin... ali je meni ocito samo jedno od tih svih pitanja glupo:-) kuis ovo mi je pitanje tipa da neko na nekom Auto-Moto forumu pita "Kad trka krene jer smijem pretjecati samo sa lijeve strane, ili mogu i s desne?", tako za kraj da bude jedna humoristicna parabola kojom cu zavrsit ovaj daleko predug tekst...
zivili

duje A.K.A. fat man swoop A.K.A. Professor Y A.K.A. Pila Na Normalnu STranu
Peace, Love And Unit-X!
Killa Tequila Ale Ale!

P.S. Ro sori sta san ti spama topic... dalmatinski temperament... sta cu:-D
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
Fidro

Fidro


Male Broj postova : 11
Age : 36
Location : Osijek, Zagreb
Job/hobbies : faks/gitara, ples
Registration date : 24.06.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 8:19 pm

Posebno me vesele radionice! =)
[Vrh] Go down
danza:)

danza:)


Female Broj postova : 3
Location : Zagreb
Job/hobbies : student/dance, dance, dance...
Registration date : 08.10.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 8:30 pm

duje/swoop je napisao/la:


ma imas pravo, ja san totalno primitivan... a isprika je prihvacena, iako ti mislis da si to napisala onako sarkasticno, al nisi... i nemoras pogledat nikakvu enciklopediju, jer se ne mora bit lumen za znat neke stvari, kao naprimjer ovu doticnu stvarcicu... i da moze se plesat u betlu sta oces... i mozes plesat na rijeci... i na melodiju... i na ritam... i sve je lijepo i krasno i bajno....
jer dijete moje drago Wink iz tvog posta sam zakljucio da pitas za sebe, odnosno da se planiras natjecat i da te zato zanima, sta ce rec, da se oces betlat... a ako pleses dovoljno dugo da mislis da se mos ic betlat onda bi tribala znat pravila betlanja... a posto ne znas pretpostavljam da ne pleses dugo ili da te tamo gdje pleses ne uce svim aspektima plesa, ponajvise hiphopa, sto je primjenjivo u ovome slucaju, i stoga nemas sto traziti u betlu na plesnom podiju. Zasada. Trenirat i nakon nekog vremena ces moc... i imat dovoljno znanja i muda za uc u betl... zato ti se pametnije uvatit treninga i onda za odredjeno vrijeme ces ti moc srat drugima ka sta ja sada seren tebi, kuis...

i ovaj forum prvotno sluzi za interakciju plesaca, dakle PLESACA, a to ti je pravi podskup "ljudi koji voli ples", malo definiraniji skup kao...

duje A.K.A. fat man swoop A.K.A. Professor Y A.K.A. Pila Na Normalnu STranu
Peace, Love And Unit-X!
Killa Tequila Ale Ale!

P.S. Ro sori sta san ti spama topic... dalmatinski temperament... sta cu:-D


Više manje sve što si napisao ima smisla i je tako-plešem kratko, nisam sigurna da li imam dovoljno znanja, gledala sam malo bettlova, ali svi uvijek imaju prvi put i dok ne probaš neke stvari jednostavno ne kužiš kako točno funkcioniraju. Moje pitanje je bilo više postavljeno zbog određene doze straha a ne toliko neznanja.
Ja stvarno volim plesati i radim sve što mogu da bih to mogla sve bolje i bolje-treninzi, workshopovi itd. a bettle je nešto u čemu bi se željela okušati i nije mi bitno dal ću se totalno zbrukati-bar ću naučiti nešto novo i sudjelovati u nečemu što mi donosi toliko dobrog i lijepog u životu.
By the way, gledala sam tvoje bettlove i nastupe tako da me baš zbog činjenice da si dobar i iskusan iznenadio tvoj prvi odgovor, jer u svom kratkom plesačkom stažu srela sam neke zaista odlične plesače i upravo su oni bili ljudi koji su odgovorili na svako pitanje bez imalo bahatosti i omalovažavanja a nažalost takav je bio tvoj odgovor.
Ugl, ovo je sve već wayyyyy of topic tako da no hard feelings i good luck tebi sa životom i plesom... Very Happy
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesri lis 08, 2008 11:21 pm

danza:) je napisao/la:
Mene zanima da li u battle-ovima 2 vs 2 hip hop postoji mogućnost ulaza u paru ili su ulazi isključivo individualni??? Smile

postoji mogucnost ulaza u paru i postoji ova druga mogucnost. Smile kombinacije svi mogu dobro uvjezbat pa je meni osobno draze vidit samo individualne izlaze jer se tu zapravo vidi kakav je tko plesac. al naravno sve ovisi i o tvojim protivnicima jer ako oni udru kombinaciju onda je i ok da odgovoris sa kombinacijom. Smile uglavnom, vidit ces kad se budes battle-la, a sta budes vise battle-la imat ces i vise iskustva. eto. sretno.

p.s. SVAKA CAST OSIJEK!!! vjerojatno se vidimo gore. Smile
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
RoRo

RoRo


Female Broj postova : 26
Location : Os
Registration date : 11.12.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimečet lis 09, 2008 12:43 am

Znam ja Duje da si ti ne moš pomoć Razz
Al baš mi je drago da su se smirile strasti u samo par postova, tak treba, ljudi Smile

Jako se veselimo svima koji ćete doći, bilo samo na Delight, bilo na radionice ili oboje!
Još eto da napomenem da čekamo potvrdu od Rebela, pa ćemo znati imamo li uz sve još i b-boy radionicu.




Živili ljudi, čitamo se poslije, a do tad kak se kaže u Splitu (i Njemačkoj haha): Peace, Love & Unit-X! lol!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/movement_os
duje/swoop




Male Broj postova : 15
Registration date : 10.07.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimečet lis 09, 2008 10:40 am

danza:) je napisao/la:
duje/swoop je napisao/la:


ma imas pravo, ja san totalno primitivan... a isprika je prihvacena, iako ti mislis da si to napisala onako sarkasticno, al nisi... i nemoras pogledat nikakvu enciklopediju, jer se ne mora bit lumen za znat neke stvari, kao naprimjer ovu doticnu stvarcicu... i da moze se plesat u betlu sta oces... i mozes plesat na rijeci... i na melodiju... i na ritam... i sve je lijepo i krasno i bajno....
jer dijete moje drago Wink iz tvog posta sam zakljucio da pitas za sebe, odnosno da se planiras natjecat i da te zato zanima, sta ce rec, da se oces betlat... a ako pleses dovoljno dugo da mislis da se mos ic betlat onda bi tribala znat pravila betlanja... a posto ne znas pretpostavljam da ne pleses dugo ili da te tamo gdje pleses ne uce svim aspektima plesa, ponajvise hiphopa, sto je primjenjivo u ovome slucaju, i stoga nemas sto traziti u betlu na plesnom podiju. Zasada. Trenirat i nakon nekog vremena ces moc... i imat dovoljno znanja i muda za uc u betl... zato ti se pametnije uvatit treninga i onda za odredjeno vrijeme ces ti moc srat drugima ka sta ja sada seren tebi, kuis...

i ovaj forum prvotno sluzi za interakciju plesaca, dakle PLESACA, a to ti je pravi podskup "ljudi koji voli ples", malo definiraniji skup kao...

duje A.K.A. fat man swoop A.K.A. Professor Y A.K.A. Pila Na Normalnu STranu
Peace, Love And Unit-X!
Killa Tequila Ale Ale!

P.S. Ro sori sta san ti spama topic... dalmatinski temperament... sta cu:-D


Više manje sve što si napisao ima smisla i je tako-plešem kratko, nisam sigurna da li imam dovoljno znanja, gledala sam malo bettlova, ali svi uvijek imaju prvi put i dok ne probaš neke stvari jednostavno ne kužiš kako točno funkcioniraju. Moje pitanje je bilo više postavljeno zbog određene doze straha a ne toliko neznanja.
Ja stvarno volim plesati i radim sve što mogu da bih to mogla sve bolje i bolje-treninzi, workshopovi itd. a bettle je nešto u čemu bi se željela okušati i nije mi bitno dal ću se totalno zbrukati-bar ću naučiti nešto novo i sudjelovati u nečemu što mi donosi toliko dobrog i lijepog u životu.
By the way, gledala sam tvoje bettlove i nastupe tako da me baš zbog činjenice da si dobar i iskusan iznenadio tvoj prvi odgovor, jer u svom kratkom plesačkom stažu srela sam neke zaista odlične plesače i upravo su oni bili ljudi koji su odgovorili na svako pitanje bez imalo bahatosti i omalovažavanja a nažalost takav je bio tvoj odgovor.
Ugl, ovo je sve već wayyyyy of topic tako da no hard feelings i good luck tebi sa životom i plesom... Very Happy

ma stoji i to tvoje... a moj odgovor nije bio iz bahatosti, barem ne namjerne, nego iz iziritiranosti i razocaranja pitanjem kojeg sam vec na ovakvim forumima procitao mali miljun puta, jbg... a ovakvi forumi su kao sti si napisala za ljude koje se kao kuze u sve to, ples kao... zivila ti meni i plesala dugo dugo....

i da ne bnude skroz offtopic, valjalo bi nesto i napisat o contestu kao... Delight je zakon!

Mir, Ljubav I Junit-Eks!!!!
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimečet lis 09, 2008 11:36 am

Eto ja dolazim zasigurno,lova je u depu vec se ceka,dlai cuse natjecat jos trazim plesaca no.2 hehe a sta se ticeradionice ako ce biti Mislim da cu doci pa makar spavao na trgu=) hehe!!!samo ajvite kao cebit i cijena!!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimečet lis 09, 2008 10:12 pm

jedino što nikad neću shvatit je zašto "stariji i iskusniji" obeshrabruju "mlade i neiskusne" umjesto da ih potiču da se prijavljuju, natječu i stječu iskustvo.. ali dobro ja sam preneiskusna da komentiram jeli..

uglavnom imam par (glupih) pitanja
- dal će se radionice plaćat?
- jel može neka karta ili opis gdje se točno to nalazi za nas koji prvi put idemo?
- i program događaja što prije ako može da vidimo oćemo moć uskadit s drugim obvezama i tako

hvala Smile
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimečet lis 09, 2008 10:37 pm

ja isto prvu pit idem al cuj ja cu trcat po zagrebu vikat cu ja sam fejker i tak oce me uputit=) hehe,sta Janice ides i ti?!!!ajd lijepo znaci vidjet cem ose i hope so!!!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
RoRo

RoRo


Female Broj postova : 26
Location : Os
Registration date : 11.12.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimepet lis 10, 2008 12:19 am

Koka je napisao/la:
ja isto prvu pit idem al cuj ja cu trcat po zagrebu vikat cu ja sam fejker i tak oce me uputit=)
ke confused

ok, moj bed zbog eventualne nejasnoće: ovo sve se događa u Osijeku, eno sam editirala naslov da više ne bude zabuna.
Evo cijene radionica, ovisno o tome na koliko ih mislite ići, bit će ovako:

1 radionica 100 kn
2 radionice 200 kn
3 radionice 250 kn
4 radionice 300 kn
5 radionica 350 kn
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/movement_os
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimepet lis 10, 2008 10:01 am

ok i ja se zabunio znao sam da je HHD u osijeku movment=) al sam krivo napisao sry=)
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimesub lis 11, 2008 8:05 pm

Imam jedno pitanje!!:

gdi je tocno to mjesto gdi ce se odsrza Hdd 10,moze neka mapa ili uvod,onima koji idu vlakom,dali je do donji Osijek ili osijek ili lsicno,pomognite prvi puta idem=)!!!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Christ Brown

Christ Brown


Male Broj postova : 30
Age : 35
Location : Mogadishu
Job/hobbies : P.R.
Registration date : 12.12.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimened lis 12, 2008 1:00 pm

siđeš na kolodvoru... ideš lijevo od kolodvora i doći ćeš do Radićeve ulice (ne možeš mašit. jedina je ulica koju vidiš kad izađeš iz autobusa). ideš ravno do Vukovarske (ooogromna ulica pored koje je tržnica) i onda skreneš desno... nekih 10 minuta pješke ravno i doći ćeš do trenutno najvećeg građevinskog projekta u Osijeku, gradiliša Eurodoma. taman prije Eurodoma skreneš u tu neku uličicu (zove se Istarska) i pored Eurodoma ćeš vidjet da piše Oks night club il nešt tak.

Nadam se da sam bio dovoljno jasan. Smile
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimened lis 12, 2008 1:49 pm

ok je imam frenda koj ice me pricekat na glavnom kolodvoru u osijeku,pa cu s njim doci=) hehe,al hvala=)
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
RoRo

RoRo


Female Broj postova : 26
Location : Os
Registration date : 11.12.2007

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimened lis 12, 2008 3:07 pm

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Hhd10mediuman5
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/movement_os
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitimened lis 12, 2008 4:00 pm

opet jedno pitanje u koliko pocinju bboy radionica i do koliko,jer ako dodem moram vidjet dali imam gdje prenociti do drugog dana!do 24,10,ofc,ajde molim vas sto prije javite!!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Sponsored content





HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Empty
PostajNaslov: Re: HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)   HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HIP HOP DELIGHT Vol. 10 + plesne radionice (Osijek)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HIPHOP DELIGHT 12 - 17.4., Osijek
» PLESNE RADIONICE
» Plesne radionice u sklopu Osjeckog ljeta mladih
» PLESNE RADIONICE (LESLIE SCOTT i PALLE DYRVALL)
» 06.02. - HIP HOP DELIGHT 11

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: