SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pomoc! Anketa - Funktastic party

Go down 

Jeste li zainteresirani za Funktastic party?
da
Pomoc! Anketa - Funktastic party Icon_vote_lcap71%Pomoc! Anketa - Funktastic party Icon_vote_rcap
 71% [ 5 ]
ne
Pomoc! Anketa - Funktastic party Icon_vote_lcap29%Pomoc! Anketa - Funktastic party Icon_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Ukupno glasova : 7
 

Autor/icaPoruka
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Pomoc! Anketa - Funktastic party Empty
PostajNaslov: Pomoc! Anketa - Funktastic party   Pomoc! Anketa - Funktastic party Icon_minitimečet pro 11, 2008 12:17 am

Dakle, u sklopu kolegija Produkcija medijskih i multimedijskih projekata obavezan sam napravit produkcijsku studiju jednog takvog projekta, ja sam se odlucio za event, točnije party koji bi išao jednom mjesečno i koji bi se zvao Funktastic. Stvar je zasad samo ideja, ali ako mi se stvarno pokaže da je to isplativo postoji mogućnost realizacije ovoga.

Funktastic je zamišljen kao klupska plesna vecer koja bi se održavala jednom mjesecno u Klubu 100 u Velikoj Gorici, te jednom godišnje kao open air festival u Parku dr. Franje Tudmana u Velikoj Gorici. Program bi sadržavao:
- Sviranje plesne glazbe 70ih (funk/soul/disco)
- Projekcije igranih i dokumentarnih filmova
- Gostovanja DJ-a i bendova koji sviraju funk
- Nagradne igre
Dok je open air festival zamišljen kao bboy battle (op.a. break dance bitka) odabranih ekipa iz Hrvatske, Srbije, Slovenije i Bosne i Hercegovine. Takodjer , zamišljeno je da se tijekom dana na panelima postavljenima po parku crtaju grafiti.

Takodjer zamislio sam to kao party tj jam na kojem bi ispocetka dok ne krene svaki mjesec svirali Sejo i ja, te bi uz nas imali MC-a, te prvu godinu bi dovodili, domace i dj-e iz okolice(Woody, Borka, Zhe, Ahmaad, Chill, Bizzo, Yesh, Venom, Kobazz itd.) kasnije kad bi party krenuo i stvorio neku kriticnu masu oko sebe, na isti bi dovodili DJ-e poput Krusha, Formata, Def Cuta, Timbera... itd. slicno kako rade code.ep u K4 u Ljubljani.

ONO ŠTO JE MENI TRENUTNO BITNO, JE TO DA MI ŠTO VIŠE LJUDI ODGOVORI U ANKETI JER ISTU MORAM POKAZATI U RADU KOJI PREDAJEM ZA OCJENU.

Hvala svima na odgovoru, molim vas da proslijedite svima, jer mi rezultati trebaju do nedjelje. Hvala jos jednom!
[Vrh] Go down
 
Pomoc! Anketa - Funktastic party
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pomoc

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: