SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ~Trbušni ples~

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
MuKi




Female Broj postova : 1
Age : 31
Location : Osijek
Job/hobbies : yoga,pjevanje,oboa
Registration date : 16.01.2008

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimened sij 20, 2008 12:01 am

Very Happy ciao ekipa...

Ja sam Sara i volim trbušni ples...
rekla bi da treniram kad bi bilo negdje u osijeku..(imamo nekih tecajeva al mi to bas ne odgovara)
otprilike 2 godine plešem i prema reakcijama male grupice ljudi koja je vidjela,mislim da mi dobro ide...
bila sam na 2 tecaja i tamo sam naucila osnove...
s tim sam osnovama lako naucila nove stvari...
sad mi je to vec uzitak...cujem naku dobru stvar dok spremam sobu pa malo odčagam nešto..
kada imam vremena skidam shakirine fore i ucim pokrete koje vidim na videima na youtubu...
uglavnom,uzivam u tome i to me ispunjava...
ples mi je pomogao da steknem bolje misljenje o sebi i da se slobodnije i s više samopouzdanja suočavam sa onim ne tako zabavnim stvarima u zivotu....


Photobucket

ako neko pleše,želi plesati ili samo voli gledati kako se plese... želim čuti vaše mišljenje i iskustva...

pozdrav... Wink
[Vrh] Go down
http://muki031.blog.hr
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimened sij 20, 2008 12:30 am

sry za Offtopic ali ja VOlim gledati Cure kako to plesu.cool je to.dok s trbuhom cuda radi pri tome guza dobro stoji=) heheNHF
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Sadie BellyDance   ~Trbušni ples~ Icon_minitimesri tra 09, 2008 4:44 am

Dobraaaaaaaaaaaaaa......bellydance star
https://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds
[Vrh] Go down
tvrtkac




Broj postova : 34
Registration date : 06.05.2008

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimeuto svi 06, 2008 9:55 am

hej!ja vec neko vrijeme plesem trbusni, naucila sam ga pomoću dvd-a iisla sam na tecaj kod mie u centar za kulturu tijela gea. te na radionice kad je dunja dolazila iz zagreba u osijek.ovaj tecaj kod mije bas i nije nesto posebno.dobar je ako se zeli rekreirati,ali ako se zeli malo bolje nauciti plesati trbusni, onda je beskoristan.
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimeuto svi 06, 2008 5:38 pm

i jel pleses gdje sada??
[Vrh] Go down
tvrtkac




Broj postova : 34
Registration date : 06.05.2008

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimesri svi 07, 2008 1:22 pm

heh,sad trenutacno ne plesem nigdje osim u svojoj sobi Sad.planiram uskoro u zagreb na dodatne privatne sate.voljela bih nastupati, ali ne znam gdje bi to moglo tu u osijeku.
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimepet svi 09, 2008 8:16 pm

to bi bilo fora na nekim tematskim party-ima..rodendanima...nekim eventima...a da ne pricam o kazalistu i tome sl...
samo za to treba truda... Smile
[Vrh] Go down
tvrtkac




Broj postova : 34
Registration date : 06.05.2008

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimesub svi 10, 2008 11:44 pm

pa bez truda se nista ne moze postici, a meni to nije bad.p.s. ako netko zna za kakav rodjendan na kojem bi se moglo plesat i ili nesto slicno, neka javi.zasad sam plesala samo za prijatelje
[Vrh] Go down
tvrtkac




Broj postova : 34
Registration date : 06.05.2008

~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitimened kol 03, 2008 11:01 am

evo ja dosla s mora i iz zagreba.na privatnim satima bilo odlicno.sad na jesen planiram poceti voditi tecaj trbusnog.ako netko zna dobar prostor u osijeku neka javi.upravo pocinjem sa potragom Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





~Trbušni ples~ Empty
PostajNaslov: Re: ~Trbušni ples~   ~Trbušni ples~ Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
~Trbušni ples~
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ples.hr
» Indijski ples
» Ples sa zvijezdama!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Samo Pleši :: Orijentalni-
Forum(o)Bir: