SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 FLY GIRLS VS SPACE COOKIES

Go down 
+7
shani
anchica_pu
PinkMya
ZooS
Lord Tvidža
Koka
pertla
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
PinkMya

PinkMya


Female Broj postova : 200
Age : 37
Location : Zagreb
Job/hobbies : Kelkope
Registration date : 01.01.2008

FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitimesri vel 13, 2008 2:40 pm

upravo to..ja ne kuzim kaj se ljudi tak odma pale...boze moj...

Prva stvar---ja osobno skidam kapu svim ljudima koji imaju snage i volje voditi bilo kakav oblik plesnih skupina! Jer kod nas nikoga nije nije briga za taj sport ajmo to tako reci, samo za naci dvoranu za vjezbanje vodis muku godinu dvije! Vani ljudi imaju svoje dvorane i to je opce poznato, organiziraju hrpu natjecanja itd. Kako cemo mi uloziti u organizaciju takvog necega ako sve sto na neki nacin zaradis moras dati u najam dvorane i ostalo?! Vi koji se bavite hip-hopom i breakom cak i imate takvih dogadanja ostali bas i nemaju.

Drugo---Shani, ne moras se tako paliti jer je pertla vjerojatno stavila curke u isti topic jer su ajmo reci slicne...da je netko od njih tu vjerojatno bi si otvorio topic kao sto je rekla... Wink
I ja sam na nekoliko foruma naisla na usporedbu mog kluba i Tale i sto bi ja sad trebala...ja isto kazem da se ne mogu usporedivati iz vise razloga ali to sad nije tema...

Dakle, forum sluzi da svatko ispljune svoje misljenje i nitko to ne moze zabraniti..jer forumi ne bi niti imali smisla...a uletiti u topic s takvim stavom bas i nema smisla jer nitko nije nikoga popljuvao!
Popljuvati je nesto sasvim drugo!
[Vrh] Go down
http://www.kelkope.hr
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitimesri vel 13, 2008 4:14 pm

Lord Tvidža je napisao/la:
Pa ja ni ne kukam i ne plačem, drugi to rade.
Jebe se meni, ja sam educiran i još se educiram, i činim to koliko mogu i kada mogu onima koje to zanima. Kada skupim nešto viška para, odem negdje van itd. Znaš i sama kako je to.
Ali je žalosno što je takvih kao nas premalo a još gore to što većina ljudi NE ŽELI biti educirana jer misle da znaju dovoljno ili čak sve, a većina rulje tako nema pojma... Tu mislim na to što i kako treba, kako je to izvan Lijepe naše, i nema to veze s tim kako tko pleše i kako se to drugima sviđa već šta taj netko ima u glavi i kako može priču prenijeti dalje. Ali eto, malo tko uopće razmišlja o tome, šta ćeš.
A dotad nam je brijati svako svoj film, valjda..........

stvarno si lijepo ovo napisao. edukacija je najbitnija stvar. uz otvoren um. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
nermina123




Female Broj postova : 35
Age : 35
Location : OSIJEK
Registration date : 06.12.2007

FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 12:53 am

mene osobno boli briga ko šta radi, vjerujem da i većinu ovdje...samo mi je bezveze što se onda taj ples prodaje pod jazz, newstyle ili što već. i onda kad ja nekom kažem čim se bavim, taj netko ima krivu sliku o tome.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/nina_os
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 9:33 am

ZooS je napisao/la:
@ petla: taj lik s njima je čiro...dečko iz slavnskog broda, dečko rastura newstyle...

ja sam si jako dobar sa ovom jednom iz space cookiza...i držim se do onog što sam rekao. bio sam u aquariusu u petak i priča je opet ista ko što je bilo u piranhi na božić, tu i tam su promjenili neku sekvencu...ali je to i dalje po meni mlako

Ispravan netočnog navoda: Ćiru znam jako dugo, i dobar sam s njim, ali on NE rastura i ne zna "newstyle". On je dobar u jednom drugom plesnom stilu kojeg sam vježba odavno otkako je gledao stare spotove od Ushera, ali to ipak nije "newstyle". "NewStyle" je nešto malo drugačije..
[Vrh] Go down
pertla

pertla


Female Broj postova : 297
Age : 38
Location : ZG to the world:)
Registration date : 18.11.2007

FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 11:34 am

a sta to on onda plese??
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pertla
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 4:03 pm

Moj frend Ćiro ti pleše ono kaj zovu "hip-hop", iako je to ime meni krivo jer hip-hop ples se zove b-boying ili breaking. Krajem 80ih se to zvalo "2 Hype" ili "New Jack Swing" a popularizirali su ga plesači na spotovima "Kid 'N Playa", "EPMDa", "TechnoTronica", "Snapa" itd., a imaš i "Studio Style" ili "Paula Abdul Style" koji danas većina uči pod imenom "hip-hop" (popularizirali ga Paula Abdul & Janet Jackson), danas se inačice toga zovu "MTV Dance" također, a isto to, u lošijim varijantama, dans rade mnoge "jazz dance" grupe.
"New Style" je tvorevina nastala početkom milenija, uglavnom u Francuskoj, i više ti je nekakav "freestyle" način plesanja toga gore pomiješanoga sa pokretima "boog stylea", "poppinga" & "lockinga" koji također nisu strogo definirani već su više prilagođeni osjećaju svakoga plesača ponaosob.
Sada ti je ziher sve jasnije.. Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 47
Registration date : 10.11.2007

FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 5:11 pm

ovo je tema "FLY GIRLS VS SPACE COOKIES"...pisete o svemu osim o tome...stoga kljucic na temu
[Vrh] Go down
https://samoplesi.forumcroatian.com
Sponsored content





FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FLY GIRLS VS SPACE COOKIES   FLY GIRLS VS SPACE COOKIES - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
FLY GIRLS VS SPACE COOKIES
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Plesne grupe-
Forum(o)Bir: