SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Showdance

Go down 
+12
~BuRRrN~
ZooS
Koka
Mirko Fodor
JustDance
Peewee
tina-x
thickness
Renchi
Lord Tvidža
pertla
Just me
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 3:05 pm

koliko sam ja informirana 29. i 30.03. u Pozegi.
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 2:38 am

thx
[Vrh] Go down
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 9:36 am

ŽasU. Teror, dakle, ipak ide dalje. I tako godinama. Ne bumo mi u "EU" sve dok su takve stvari najbitniji plesni događaji kod nas, ali šta ćeš... Sad znam gdje nisam koncem ožujka...
[Vrh] Go down
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 5:27 pm

hahahahahaha lol...ja sam ga namjerno do sada bojkotirao ovih 5 ili 6 godina...no...međutim...otvorila se jedna mala prilika...ako uspijem izvuć neko odlićje na iduća 2 kupa...draga mi je rekla da mi može u moskvi sredit da dobijem neku njihovu potvrdu kao plesač il neš tak nisam siguran 100%, a ne ovo naše njesra 'slobodan umjetnik'...the catch is da vani kad ideš raditi baš kao plesać il nešto toga tipa moraš imat potvrdu od nekog svijetskog plesnog saveza da si plesač...ili drugim rječima idem si malo izliječiti ponos na državnim natjecanjima dok ne uspijem nešto malo više postić na betlovima Very Happy peace
[Vrh] Go down
Mirko Fodor




Male Broj postova : 24
Age : 46
Location : Svijet
Job/hobbies : bboy
Registration date : 04.01.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 5:47 pm

hahahahahahahahahaha....
putem samoorganizacije urbanih plesova lako se moze napraviti svijetski priznati savez urbanih plesova koji bi mogli biti ono sto zelite...no za to se treba raditi na tome a to je opet duga prica i gotovo nemoguca misija jer je vjerovatno da ce se i tu naci osoba sa osobim interesom i zajebat tu stvar kako bi uzeo lovu...
ali razlog ti je stvarno jak...biti ucitelj u Moskvi koja je prejaka za bilo koji pojam Hrvatske a nemozes postici nista vise u battleovima je malo kontradiktorna stvar koju si rekao...
[Vrh] Go down
http://www.bboybunker.com/atomic
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimesub vel 16, 2008 6:40 am

to sam mislio na trenutno stanje...na zadnjih nekoliko betlova na kojima sam bio uspijem dogurati do četvrtfinala...to je neka sad trenutna situacija...al u nadi je spas...treba raditi i učiti i meni nije žao niti jednog betla kojeg sam izgubio jer znam da sam dao 100% i čast mi je bila betlati se sa svima pogotovo sa veronikom, m-rockom i swoopom...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 47
Registration date : 10.11.2007

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimesub vel 16, 2008 5:55 pm

back to topic!!
[Vrh] Go down
https://samoplesi.forumcroatian.com
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimepet vel 29, 2008 8:48 pm

Lord Tvidža je napisao/la:
ŽasU. Teror, dakle, ipak ide dalje. I tako godinama. Ne bumo mi u "EU" sve dok su takve stvari najbitniji plesni događaji kod nas, ali šta ćeš... Sad znam gdje nisam koncem ožujka...


Ne kenjavite. Ti ljudi u organizaciji show dancea rade najbolje sto znaju (istina je i da većina nema pojma i radi LOŠE), pokušavaju i žele... ali neznaju, a ko misli da može bolje,neka to sam i napravi. Show dance natjecanja su postala sprdačina baš zato što niko niš ne pokušava (tu spadam i ja). Osobno sam bio jedan(+Mladen&Kirby) od idejnih osnivača 1990g. da se napravi show dance savez.Nije dobro ispalo.Al je istina da odtada nisam ništa ni pokušo popraviti (kao ni Twidža), a mladja generacija još manje. Dođe mi da plačem kad vidim kako su Latino&standard natjecanja organizirana. Cijelu organizaciju radi "mladja" generacija, starci su dobili samo savjetodavnu & nadzornu ulogu. I gle... funkcionira. Za nas su "Amerika". Treba učiti od tih ljudi , jer "znaju posao".
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 1:28 pm

GG aka Deda je napisao/la:



Ne kenjavite. Ti ljudi u organizaciji show dancea rade najbolje sto znaju (istina je i da većina nema pojma i radi LOŠE), pokušavaju i žele... ali neznaju, a ko misli da može bolje,neka to sam i napravi. Show dance natjecanja su postala sprdačina baš zato što niko niš ne pokušava (tu spadam i ja). Osobno sam bio jedan(+Mladen&Kirby) od idejnih osnivača 1990g. da se napravi show dance savez.Nije dobro ispalo.Al je istina da odtada nisam ništa ni pokušo popraviti (kao ni Twidža), a mladja generacija još manje. Dođe mi da plačem kad vidim kako su Latino&standard natjecanja organizirana. Cijelu organizaciju radi "mladja" generacija, starci su dobili samo savjetodavnu & nadzornu ulogu. I gle... funkcionira. Za nas su "Amerika". Treba učiti od tih ljudi , jer "znaju posao".

i kad zelis nesto pokusat slome te jako brzo jer im ne odgovara...tako da dok ili oni ne otvore oci (sto cisto sumnjam) ili dok to total ne propadne nema sanse da se ista promijeni.
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimesri oľu 05, 2008 7:03 am

Care neznam tko si, al ako ti sto znaci ja cu ti pomoc sve sto mogu(ako zelis)...a mogu malo,je*****ga. Nisam u bas sjajnoj poziciji. Al sada cu malo privatizirat forum da to i DOKAZEM.

... Prije 10-tak dana stavio sam na forum obavjest da bih radio PLESNE RADIONICE , u dogovoru sa *najboljim* (provjereno) voditeljima iz cijele Hrvatske. Radionice razkicitih plesnih stilova ( hip-hop, jazz, krump, balet, modern, laban, break).

Njihov uvjet je da sam ja organizator*jer meni vjeruju, i pun im je ku**** da ih iskoristavaju fol. razni organizatori-muljatori. Moj uvjet je da radionice kostaju od 30kn do 50 kn. Otvorene za sve zainteresirane i ... dogovorili se.

...osim sto ja nemam nikakav prostor NEDJELJOM koja svima odgovara. I...stavih ja post da mi se jave oni koji imaju prostor.... koja banana ... NIJE MI SE JAVIO NITKO.
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimesri oľu 05, 2008 1:06 pm

to su dvije total razlicite stvari...show dance i ovo sto pokusavas.
show dance je organizacija u kojoj su odredjeni ljudi na polozaju i protiv tih ljudi se zasad ne moze. show dance je jednom imao svijetle trenutke, steta sto se nije dovoljno ulagalo u ljude koji su mogli to ostavit na nivou nego se sustavno sve unistavalo zbog razlicitih interesa. mislim da je ova prica o show dance-u vec toliko puta ispricana i isfucana tako da stvarno nema vise smisla ulazit u daljnje rasprave. tu ne mozes ni ti nista a bome ni ja koja sam jos vecim dijelom u tome.
ovu tvoju ideju o plesnim radionicama svakako pozdravljam. puno uspjeha u ostvarivanju tog cilja. eto.
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimesri oľu 05, 2008 10:05 pm

Hm, imas pravo sto se tice interesnih skupina. Istina je da sam ja jedan od osnivaca,al tada je to bilo u povojima i skroz na amatersko-nevinom nivou. Amaterski nivo je osto.Nevinost davno izgubljena. Ne znam bas najbolje rijesenje. Dal uci u taj savez pa se boriti sa vjetrenjacama, ili osnovati novi pa radit pametnije (a i to je dvosjekli mac, jer tesko je raditi pametno u ovakvim uvjetima). U svakom slucaju, moja grupa taj savez zasad potpuno ignorira, ne zanima nas, kad je rijec o njemu samo se nasmjesimo. Imaju neka zastarjela pravila o pridruzivanju , koja koja su nam apsurdna. Onak, to je kao za puno mladje od nas i tak...pravimo se da ne postoji. Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 6:44 pm

danas pocinje u velikoj gorici ponovno..danas i sutra je...
cudno sto je usred tjedna jer sam bas imala namjeru otici i vidjeti kako to izgleda...
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 6:43 pm

Renchi je napisao/la:
danas pocinje u velikoj gorici ponovno..danas i sutra je...
cudno sto je usred tjedna jer sam bas imala namjeru otici i vidjeti kako to izgleda...

Pa o tome sam ti ja prico. Najgluplja moguca oddluka stavit natjecanje u sredinu radnog tijedna. Ne da nece doc prosjecna publika koja recimo voli otic u kazaliste kino,Gjuru,Aquarius..itd , nego nece doc ni ljudi koji su poslovno vezani za ples. I ko ce to na kraju doc gledat... natjecanje ce gledati oni koji se natjecu....ha,ha,....smijem se od muke.
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitimesub oľu 29, 2008 7:35 pm

a jbg...zasto me to sve ne cudi...
cula sam da su hip hop grupno pobjedili oni timberlakesi..od saleta...svaka cast ekipa, super su!!

(ima filmic tu negdje na forumu)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Showdance - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Showdance   Showdance - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Showdance
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: