SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Plesna grupa Flame predstavlja...

Go down 
+15
New groove
tina-x
Peewee
Admin
duje/swoop
rodca
flameica
PinkMya
JustDance
chupava
sandry
Deluded
xx
ritamulice
x_x
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
chupava

chupava


Female Broj postova : 68
Age : 39
Location : zagreb
Job/hobbies : wajtica
Registration date : 03.03.2008

Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plesna grupa Flame predstavlja...   Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Icon_minitimesri tra 23, 2008 10:56 pm

xx je napisao/la:
Evo,Čupava! Ugasila sam caps lock...ne mogu vjerovat da ti je to smetalo. Ja inače malo slabije vidim pa mi je puno lakše čitat velika slova. Ova mala u ovoj kućici su užas! Nisam mislila da bi to ikom moglo smetati ali očigledno da nas ima svakakvih!!! Ali evo...samo da udovoljim tvojim čudnim prohtjevima pisat ću malim slovima pa makar oćoravila....happy???

I još jedna opaskica tebi, Čupava!!! I nije ti neka fora ovako upadat u nečiju konverzaciju i govorit meni ili nekom drugom kada trebamo prestat pisat, zar ne?
Malo nekulturno od tebe....Ovo je FORUM (sorry za vel'ka slova) i ja (i bilo tko drugi) ću pisat koliko me volja o čemu god me volja i iznosit ću svoja mišljenja koliko hoću, a ti nemaš prava govorit mi kada da prestanem, ok?
mislim da sam u pravu!!


lol! totalno si mi ono... da bi čovjek reč rekel...
[Vrh] Go down
PinkMya

PinkMya


Female Broj postova : 200
Age : 37
Location : Zagreb
Job/hobbies : Kelkope
Registration date : 01.01.2008

Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plesna grupa Flame predstavlja...   Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Icon_minitimesri tra 23, 2008 11:53 pm

xx...nisam, to je sofia boutella...ali gledam ovako u nju pa mi je motivacija Very Happy ja bi takve ručice..hehe
[Vrh] Go down
http://www.kelkope.hr
flameica

flameica


Female Broj postova : 14
Location : Rijeka
Registration date : 04.07.2008

Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plesna grupa Flame predstavlja...   Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Icon_minitimepet srp 04, 2008 8:54 pm

Znam da je prošlo puno vremena od vaših postova i da ovo čak možda nitko neće ni vidjet al nema veze... ipak ću kazat ono što mislim Very Happy

Svi imaju pravo na svoje mišljenje, pa tako i "xx" ali ipak mislim da nije trebala toliko "popljuvati" tu predstavu jer nije bilo toliko loše... ja jesam članica plesne grupe Flame, i zaista jesu najuspješnija grupa u Rijeci, Hrvatskoj i ko zna gdje ne. Jer znam kako plešu i to je moje osobno mišljenje.

To što je "xx" rekla da je tih 20 kn u vjetar bačeno, ja mislim upravo suprotno. Predstava je po mom mišljenju bila odlična, prošlogodišnja The best of musicals mi je ipak možda malo bolja, al ne mogu bit sve savršene, zar ne? Mislim da nema niti jedan antitalent u cijeloj plesnoj grupi, a pogotovo ne među ovim odličnim plesačicama

xx.. pretjerala si

Žao mi je što ovo moram reći ali predstava je bez veze!
Od Martine sam očekivala puno više kao od jedng pozbatog plesnog pedagoga ali ona stoji na mjestu zadnje 2-3 godine koliko sam ja uspjela primjetiti! Koreografija je užas, već vidjeno sto puta od nje.
Stalno isti pokreti. Ili neko skakanje upokolo bez imalo smisla


I ja sam od Martine očekivala malo više, jer ona ima stvarno izvanredne koreografije i predivno pleše. I isto tako me Maja Kereš očarala svojim hiphop dijelom jer je bio fantastičan i stvarno sam uživala gledajći ga.

Još jednom svaka čast curama u prvim redovima, savršene ste i u pokretima i u izrazu lica ali nažalost cijelokupni dojam....NULA!

Baš se pitam što bi cure u prvim redovima bile bez onih u zadnjim!!! Ništa!!! Jer brojnost je ono što čini grupu.

Po mom osobnom realnom misljenju SVAKI PLESAČ NA TOJ POZORNICI STAJAO JE ZASLUŽENO!!!
TI NITI ITKO DRUGI TO NEMA PRAVO OSPORAVATI!!!


Slažem se i mislim da je to potpuno realno... I nitko, baš NITKO neće znati koliko je znoja, truda, volje i ljubavi pušteno i dano za tu jednu predstavu, bila ona dobra ili loša.


Pozdrav svima!


Zadnja promjena: flameica; čet svi 28, 2009 12:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
flameica

flameica


Female Broj postova : 14
Location : Rijeka
Registration date : 04.07.2008

Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plesna grupa Flame predstavlja...   Plesna grupa Flame predstavlja... - Page 2 Icon_minitimesub srp 05, 2008 1:32 am

I da, još sam nešto zaboravila. Evo naše završne produkcije od prošle godine (2.6.2007). Nije cijela, neki dijelovi iz par koreografija. Pa da se vidi...