SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Chick Fight - info??

Go down 
+15
nermina123
selma
untitled
Deluded
PinkMya
Renchi
RoRo
Lord Tvidža
ritamulice
Povlaka
JustDance
ZooS
Koka
thickness
timbalina
19 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 11:26 am

čula sam da se održava ali neznam gdje (pirahna?), kada, kako i gdje se mogu prijavit itd. pa ako neko ima više informacija molim napišite. hvalaa
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 11:57 am

Dakle, Chick Fight 08 je definitivno 28.5. u Piranha baru,a pobjednica dobiva 1000kn ,tenisice po zboru u Shoe be Do ducanima te jos jedno iznenadenjce.


2.,3. I 4.

dobivaju majice i parfemcice

OVE NEDJELJE 18.5. U PIRANHA BARU OD 18-20 SATI ODRZAT CE SE PREDPREDNATJECANJE,odnosno nimit ce se svaka djevojka(rutina ili freestyle),te ce na temelju tih snimaka Lil'PHIll odabrati 16 djvojaka koje ulaze u Chick Fight a te snimke ce se vrtiti i n indexu,te ce jedna cura obiti i INDEXOVU NAGRADU PUBLIKE.



Pjesme na koje cete,po vlastitom izboru plesati 18.5.

su:

"LOW"-T-PAIN
"ELEVATOR"-TIMBALAND
"4MINUTES"-MADONNA FEAT.

JUSTIN

PITANJA I PRIJAVE MOZETE SLAT NA :

dina_plevnik@yahoo.com
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 12:17 pm

hvala Very Happy
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 12:33 pm

el to fajt u blatu?ako je ja dolazim gledat(ono badici,tangice i to'?)
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 1:59 pm

a jesi munjen Very Happy mislim vi isto stavite kvalifikacije kad je pol ekipe u karlovcu...
[Vrh] Go down
thickness




Female Broj postova : 31
Registration date : 16.12.2007

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:16 pm

karlovac je 17.05 a ovo je 18.05. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.unit-x.net
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:30 pm

al svejedno,
rokica,Karlovac, jedva cekam sutra,polazak u karlovac,chaga,spavanje s dekicom i dudom i toplim mljekom,i odna ujutro,chaga opet,weeeeee=) jebeno=)!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
JustDance
Moderator
JustDance


Male Broj postova : 98
Job/hobbies : dance, dance, dance ... and i'm profesional assasin
Registration date : 12.11.2007

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:45 pm

jel lil' phil plesac koji je kao i njih milijardu plesao i koreografirao za justina?

fora al su mi iskreno cudne kvalifikacije, zasto to? razumijem da je bolje imat natjecanje sa svim dobrim plesacima al ovo je dosta zeznuto za one koji nisu iz zagreba...moraju 2 puta dolazit u zg ili je do lil phila jer je on tu u to vrijeme
[Vrh] Go down
http://www.samoplesi.com
Povlaka




Broj postova : 39
Registration date : 09.05.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimesub svi 17, 2008 12:48 am

Zašto uvijek saznam prekasno za ovakve najave?

affraid

pitanje: da li se mora plesat baš hip-hop ili ja mogu neki svoj freeestyle bacit, možda i malo baleta and so ? Angel Wink
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimesub svi 17, 2008 2:09 am

JustDance je napisao/la:
jel lil' phil plesac koji je kao i njih milijardu plesao i koreografirao za justina?

je ,je,... Laughing Fil je doso radit za Justina odma poslje mene...kao pomocnik sefova nosioca kute. Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimesub svi 17, 2008 11:38 am

kle koncept je bezveze o tom smo jučer raspravljali...složit neku koreografiju i onda to snimit...ili freestyle pa snimit pa se čeka da ovaj to pogleda...blabla bla....po meni do sada najbolji event na kojem sam bio, što se organizacije tiče, je bilo celje...ljudi moji...event počinje u kasnim jutarnjim ili ranim popodnevnim satima ovisno o tome koliko ima natjecatelja, kreću kvalifikacije do četvrt finala...bez gledatelja dakle samo natjecatelji i suci...i onda se to obavi do nekih 7 - 8 - 9 sati i počne event za javnost...publika ulazi i vidi 8 najboljih plesaća kako se betlaju...jer je to interesantno...ovo jedan dan neko snimanje pa čekanje da se ovom sprdne i da pogleda...pa onda opet neki kvazi kontest...navlačiš ljude okolo a nisi niš napravio...bottom line...bzvz...
[Vrh] Go down
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepon svi 19, 2008 12:17 am

Samo se nadam da će imati neku veliku stolicu kako bi Phil mogao doći do izražaja kada bude sve to gledao. Cool
I da, i ja sam isto radio jednu koreografiju za Justina TimberLakea! Majke ti mile, kao da je ta neka oznaka vrhunske kvalitete.. Pa ne rade baš svi najjači stand-up čageri na svijetu koreografije za zvijezde već plešu, betlaju se i sl. Volio bih tog Phila vidjeti u nekim battleovima...
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepon svi 19, 2008 1:14 am

Lord Tvidža je napisao/la:
Volio bih tog Phila vidjeti u nekim battleovima...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
RoRo

RoRo


Female Broj postova : 26
Location : Os
Registration date : 11.12.2007

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 22, 2008 12:42 pm

Jel itko vidio ovo? Eno gledam clipove na indexu i ne vjerujem hahahah Laughing Izuzev Tine, ova mala... Ela je kul. Ostale.... Sleep
Zanimljivo je kak se one dobre ne prijavljuju.. ko na izbore za miss haha, svi znamo bar 10 ljepših i boljih od onih koje se prijave Razz


Eh da, i ovi što su montirali clipove su totalno sj*bali s muzikom jer nije "in sync" s onim što ove plešu.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/movement_os
ZooS

ZooS


Male Broj postova : 64
Age : 36
Location : Zagreb (Zapleshich)
Registration date : 21.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 22, 2008 3:04 pm

nisam se ni trudio pogledat
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 22, 2008 3:16 pm

roro i ja sam to skuzila...onako gledam koji im je Wink
[Vrh] Go down
PinkMya

PinkMya


Female Broj postova : 200
Age : 37
Location : Zagreb
Job/hobbies : Kelkope
Registration date : 01.01.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:11 pm

ja sam pogledala sve..i opce se ne kuzim da bih mogla davat neke ocijene, ali ono "oku ugodne" i zanimljive su mi bile 2 cure .. Smile
[Vrh] Go down
http://www.kelkope.hr
Povlaka




Broj postova : 39
Registration date : 09.05.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimečet svi 22, 2008 10:21 pm

samo me Tina Duran fascinirala!! Shocked ona ima taj flow ..

Wow, cura pleše prepredobro! meni se takav stil najviše sviđa u hip-hopu!!

jel ima takav stil neki special naziv? sorry, ja sam nova u hip-hopu !

Dancing angel
[Vrh] Go down
Povlaka




Broj postova : 39
Registration date : 09.05.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepet svi 23, 2008 12:39 am

Tina mi je i najbolje odjevena.

totalna je pušiona kaj se sad glasa preko index.hr , znači da će u finale ući one koje imaju najviše frendova, a ne one koje najbolje plešu!

što je nepravedno i žalosno... Angry
[Vrh] Go down
Deluded

Deluded


Female Broj postova : 65
Registration date : 30.03.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepet svi 23, 2008 1:11 am

koja tortura, deset puta zaredom slušat retardiranu pjesmu - lift


a što se tiče plesa...
Ela i Tina su stvarno zaslužile prva 2 mjesta, super su.
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepet svi 23, 2008 1:51 am

Povlaka je napisao/la:
samo me Tina Duran fascinirala!! Shocked ona ima taj flow Wow, cura pleše prepredobro! meni se takav stil najviše sviđa u hip-hopu!!
jel ima takav stil neki special naziv? sorry, ja sam nova u hip-hopu !
Dancing angel

a ima...Tinin stil ima specijalan naziv...JEB*** DOBAR PLES
a to sam primjetio i na KLC-u ...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

... jako dobre su mi i Ela Magda i Marina Klobucar ... al ih Tina Duran pere ... ono u pjesmi je Very Happy
[Vrh] Go down
untitled




Broj postova : 4
Registration date : 23.05.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepet svi 23, 2008 5:24 pm

totalno mi je glupo to glasanje, svi ce se potrudit da glasaju sami za sebe ili nagovorit gro frendova.... rade bi da mi sudac (plesni) kaze neznas ili znas plesat, nego ta lista na net-u koja apsolutno ne znaci ko je dobar a ko manje dobar....
[Vrh] Go down
untitled




Broj postova : 4
Registration date : 23.05.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepet svi 23, 2008 5:37 pm

i jos... Ela je predobra...
[Vrh] Go down
Renchi

Renchi


Female Broj postova : 283
Age : 40
Registration date : 15.11.2007

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimepet svi 23, 2008 6:08 pm

ja sam shvatila da je to kao onako usput glasovanje preko neta...
a da ce tamo onda sudci odluciti tko i sta bez obzira na ovo net glasovanje....
[Vrh] Go down
untitled




Broj postova : 4
Registration date : 23.05.2008

Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitimesub svi 24, 2008 7:33 pm

glasovanje prek neta utjece jednako kao i glasanje od sudca i ukupno osam odabranih cura ide u finale :-)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chick Fight - info?? Empty
PostajNaslov: Re: Chick Fight - info??   Chick Fight - info?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chick Fight - info??
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee
» Cro Dance Week NEW INFO
» TRIBUTE TO FLOR KILAH 2008 INFO
» PRVI INFO ZA West Coast Istra Battle vol. 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: