SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee

Go down 
+3
johnny walker
Povlaka
super salee
7 posters
Autor/icaPoruka
super salee




Broj postova : 23
Registration date : 13.02.2008

ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitimečet lip 05, 2008 1:43 am

Evo kad moram ovako odgovarati na neke komentare... Daj nemojte zakljucavati teme... !!!

DELUDED: Ako se netko pod pseudonimom pravi pametan nama koji smo i po 15 godina posvetili ovom plesu, prosli vise natjecanja kao suci i natjecatelji nego sto ce 90% plesaca u hrvatskoj proci za vrijeme svog zivota, i pritom kenja o glupostima koje se nisu dogodile tu vecer, onda nije u redu da se skriva jer ovaj forum sluzi plesacima kojih je premalo u hrvatskoj da se ne bi znali i sluzi kao mjesto gdje svi komuniciramo. ovo nije jedan opceniti forum na kojem se prica o svemu nego ima specificnu tematiku, i glupo je da netko pod nekim pseudonimom na ovom forumu govori gluposti o ljudima koji su za ples u hrvatskoj napravili jaaako puno.

NETKONESTO: ja ne znam koji tebe kompleksi soraju, ali poanta plesa nisu spotovi i pozornica nego PLES KAO TAKAV!!! I iako se uopce ne slazem sa smislom bavljenja plesom koji vi servirate mladim ljudima, ja sam tu vecer dosao PODRZATI taj event jer sam imao jednu natjecateljicu koju smo dosli bodriti jer smatram da nam trebaju takvi mali eventi koji ce potpomagati mlade plesace da se razvijaju. A ja bi tebe sad molio da iskoristis snimke onog kamermana pa mi tocno reci sto sam ja to dobacivao jer ja sam nakon pocetka natjecanja mirno stao sa strane i gledao betlove. Jedino se Seyo kraj mene derao Tini da se uda za njega, ali to je njihova interna i nema veze sa ostalim natjecateljicama... ono sto smo se derali Ruzici je nase interno navijanje u klubu (ako hoces, pitaj je sto znaci kad se deremo "Radost"), a ono prije toga na stage-u nisam ni zapoceo, a da ste lijepo najavili decke kao goste, mi bi ostali stajati sa strane a ne bi im servirali ono sto su progutali tu vecer.. ovako su decki ispali kao da se forsaju pa su dobili porciju.. Da je organizacija bila imalo pametna i vidjela van svog nosa i kompleksa (jer u tom trenutku nije u centru pozornosti) iskoristila bi taj moment kao uvod u natjecanje. Ja bi volio da mi se takvo nesto spontano desilo na KLC Most Wanted 2008 jer takve stvari podizu atmosferu...kojeg btw, nitko od organizacije nije podrzao, iako je tamo bila gotovo cijela hrvatska newstyle scena, a cak je i upad bio free..

DINA: Znam da ovi komentari potjecu od tebe jer nije tesko povezati tekst komentara i tvojih poruka koje si mi slala u pola osam ujutro nakon sto si ih slagala cijelu noc. Govoris mi da ne podrzavam i "hejtam", a ipak sam dosao i slao svoje cure na to.. Prvu ti godinu sudim for free jer smo frendovi, drugu me opet uvlacis u to, iako frajer kojem se ulizujes da to radis radi biznis na tome i tesko mu je odvojiti postene novce da se suci osjecaju imalo vrijedno, i opet radi tebe dolazim i drugu godinu za bijednih i simbolicnih 200kn, koje sam cak i sam morao traziti za sebe i sve ostale suce. I ti se onda meni nades uvrijedena nakon sto odbijem biti njegov majmun po treci put i "mahati rukama lijevo-desno" pola sata (kak si ti to slavodobitno rekla) Tu se ne placa moje mahanje, nego mojih 15 godina ljubavi prema plesu, truda, rada, neplacenih nastupa i odbijanja drugih poslova zbog plesa koji mi daju pravo da budem jedan od onih koji su dovoljno strucni da mogu mahati pola sata. I nakon toga, ti mene jos prokomentiras na ovaj nacin..mi smo se samo tu vecer dobro zabavili, jer je onaj battle bio spontana situacija, cak su i ti decki dosli kasnije do nas i rekli da im je bilo super..a meni je natjecanje bilo zapravo gooba!!! Bilo bi ti pametno da ponekad pogledas malo dalje od same sebe i svog povrijedenog ega i shvatis da ljudi nisu protiv tebe i tvojih evenata. Nauci postivati tuda misljenja i stajalista, ne mozes uvijek biti svima mala princeza i ocekivati da ti se svi dive i objerucke prihvacaju tvoje ideje... uvijek ce biti onih koji ce imati kritiku...Kritika je zapravo dobra stvar, nauci nositi s njima...

Gotov sam sa ovom temom...

Peace
[Vrh] Go down
Povlaka




Broj postova : 39
Registration date : 09.05.2008

ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: Re: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitimened lip 08, 2008 9:47 pm

eeheej, sorry! jer mi može netko pomoć kako da skinem video Chikfight sa index hr-a ??

važno je jako! pale
[Vrh] Go down
johnny walker




Broj postova : 6
Registration date : 28.05.2008

ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: Re: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitimened lip 08, 2008 10:32 pm

probaj sa mozilla download helper
[Vrh] Go down
timbalina




Female Broj postova : 66
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 01.01.2008

ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: Re: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitimepon lip 09, 2008 12:23 am

lol
[Vrh] Go down
Iwich




Broj postova : 1
Registration date : 11.06.2008

ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: Re: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:04 am

Salee je sve rekao!!!Svi koji misle da smo mi započeli taj "battle" i da smo se došli k*rčit žive u je*enoj iluziji!Svaki normalan plesač koji voli plesat i malo se pobetlat,napravio bi istu stvar!Osim toga,pol piranhe je bilo ispunjeno PLESAČIMA koji su stvarno uživali u "sprdanju" i pokazivanju šta je hip hop iliti newstyle stvarno!Dečki s kojima smo "battle-ali" su bili PRVI na bini i "čagali" lol! lol! ,ali to nije važno jer smo mi ti koji su hejtali i onemogućili natjecateljice u njihovom stajanju i čekanju da event počne!!Fakat sorry,2. put neću!!!A svi vi koji serete oko toga svega,da i upola volite taj hip hop ko mi,napravili bi istu stvar!!!Kako je moguće da stariji ljudi,pri tome mislim na ljude koji su jako dugo u plesu,nisu rekli niti jednu lošu u vezi svega toga?????Nama nije bila namjera k*určit se na stage-u,nego PLESAT I ZABAVIT SE!!!!!!A to smo i napravili!!!!!!
Bok-šić
[Vrh] Go down
Twiggy

Twiggy


Male Broj postova : 3
Registration date : 03.06.2008

ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: Re: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitimečet lip 12, 2008 1:17 pm

iwich sere..svi znamo da je htio doc na binu da pokaze neku novu tetovazu il da mu slucajno ispadne kljuc od volvaaa tongue Laughing
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: Re: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitimečet lip 12, 2008 7:16 pm

A i mi "stariji" smo o eventu rekli sve same hvalospjeve ,jer je sve bilo tak savrseno i sve smo "vidili" da nemamo komentara.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Empty
PostajNaslov: Re: ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee   ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ODGOVOR NA CHICK FIGHT KOMENTARE by super salee
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Chick Fight - info??
» Super Salee(5*Virgins) @ BattleTime5/HIPHOP battles!!!
» weeeeee super

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: O plesu :: Natjecanja i događaji-
Forum(o)Bir: