SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razdvajanje hip hopa i break dancea

Go down 
+15
Braincancer
andeoske oci
Scythe
Lord Tvidža
Koka
JustDance
prokslei
anchica_pu
Mirko Fodor
Peewee
Just me
kika
Seky
pertla
Renchi
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:44 pm

prokslei je napisao/la:
Mirko Fodor je napisao/la:
Hm pitanje je zasto su uopce ti plesovi spojeni na contestima???
Ja osobno mislim da je to provala onih koji organiziraju evente kako bi dobili sto vise ljudi na eventima buduci da su im organizacijske sposobnosti jako lose pa nemogu nikako drugacije napraviti event da se pokriju....

u neku ruku si u pravu.
ocu rec, to je tako napravljeno kako ti mislis-''ko ce doc ako bude samo brejk''; i, organizacijski tezi ka jednom showdance-u, to je neupitno. ali je takvo kakvo je i treba ga tako prihvatiti,ili odbaciti. malo je ljudi koji ce nesto organizirati a da ne razmisljaju o zaradi i ne usmjeravaju se ka tome.
ja bih na ovim natjecanjima koja se trenutno vrte ostavio hiphop i brejk zajedno, i jednostavno se nadao da ce neko napraviti nesto drugacije,jednostavnije, bar za nas bboyse, jer smo se zasitili ovakvih natjecanja i htjeli bi nesto ''manje''. neku brejk vecer. pretpostavljam da je kod hiphopera drugacije i da su im takva natjecanja super, ali u bboyingu to ipak nije to.
npr, nemam volje betlati se pred laicima i cirkus publikom(hebiga neznam salto) tako da podrzavam sve sto je peewee napisao....da ne oftopicarim 2 much, treba ostaviti stvari kakve jesu, nekima odgovora pa je super da se natjecu, nekima ne odgovara pa ce doci podrzati.
peace out

WORD UP
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 7:05 pm

samo cu Vas sve pitati jesmo li prije imali vise novaca za organiziranje nego sada?
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 1:09 am

Mislim da nismo
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 3:10 am

u cemu je onda problem organizacije bboy evenata?
[Vrh] Go down
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 5:17 am

To šta eventove ne rade ljudi koji kuže neke stvari, npr. ti ili ja, i to što Skeletor sada živi u Bugarskoj.
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:40 pm

Gledaj PeeWee bzvz je radit natjecanja s nekim novcima ako neznas napraviti nesto Kvalitetno.nije fora napravit sada natjecanje kaj ja znamenke vrhunske nagrade ili kaj ja znam potrositi svu lovu na nesto drugo tu lovu koja sada ljudi mozda imaju za Evente treba rasporediti za sve po malo Znaci da ima Svega,i da bude Kvalitetno,na vrhuncu,No nema bas puno ljudi koji bi mogli sloziti nesto jako Kvalitetno,zato ljudi necu raditi.

Mogu oni napraviti Evente bilo bi ih malo malo.al pitanje je kakvi bi bili,dali bi bili na visini Nivoja bboysa sta ja znam koji s e time bave profesionalno ili na razini brejkera ono koji jos su na osnovama stepova.Traba se naci netko ko se kuzi i te stvari da se moze organizirati neko kvalitetno natjecanje ili JAm ili nesto.Vidi se koliko novaca ode,i to je to,al vidis nema ljudi koji ce slagati nesto kvalitetno.
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:54 pm

Ma ja bi ga napravio da imam love ili ziher sponzore koji će pokriti te neke bitne troškove a da oni koji se natječu ne plaćaju "kotizacije" (iako je to kriv termin, kotizacija je plaćanje određenom savezu ili udruzi koja kasnije te novce koristi za unapređenje saveza ili udruge i poboljšanje kvalitete scene određene djelatnosti i sl.) ili upad. Nije baš lako organizirati ni ovako, i to ziher, ali budimo realni, raditi event na dug, tj. da ga plaćaju oni za koje se isti radi, meni nema baš ama nikakvog smisla. Sada će netko reći da je tako vani. Je, negdje je. Ali na mnogim mjestima i nije. A oni koji i vani tako rade su u kurcu, po meni osobno. A i ta lova kao nagrada. Sada ispada da se sve treba raditi za lovu? Ljudi rade ono šta im je gušt i šta vole i nabrijavaju se na lovu?? Katkad je lova OK, ali po meni je bolje dati plaćen put na neki event vani (a da je to ziher) ili pehar, obleku, kaj ja znam. Bar se rulja ne bu klala radi love i materijalizma. Brate mili, dok sam ja počeo brejkati, nigdje po Njemačkoj i Francuskoj, a tu scenu sam pratio, nisu lovu davali za pobjedu. I opet su svi dolazili i bilo je super.
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 2:34 pm

Vidis to je super Ljudi koji se trgaju za tu prvu nagradui gdi su pare ispada kao da brejkaju za pare.svi znamo da s novcima je lakse.al ako se brejka onda se brejka zato jer to volimo i zato jer nas to zabavlja,ne radi Love,meni svedno el bum osvojil prvu nagradulu ili Nist Glavno je da budem na Eventu da se zabavim pokazem kaj sam naucil u tih godina koliko sam radil i to je to.

Seyo sta se tice Novaca da to je problem kad se radi Event-ali sada vecina ljudi ima novaca za evente al opet skrtare.kako bi se reklo.i onda Event propadaju.I ja bi sam Napravio neki Event al sam u nemogucnosti ko i ti=(!

Prije su ljudi dosli skupili se u dvorani dosel je neki lik sa radiom,nekom pločom starom ili mikrofonom i pocel pjevati..dosle ekipe na podij i battle.i to je to nije bilo niti nagrda,niti para za DJ-a npr niti para za ulaz.svi dobro dosli na zabavu.!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Scythe




Broj postova : 13
Location : u zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Registration date : 14.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 6:16 pm

Evo, iako ste u offtopicu da se malo nadovezem. Istina je da je sada lakse doci do love za organizaciju bboying natjecanja/jamova. Stvar je da i ako dobijes neku lovu onda ti onaj koji ti ju je dao uvjetuje neke stvari, i onda to vise nije onako kako bi ti to zelio vec sponzori uvjetuju neke stvari.

Sto se tice nagrade, ona ne mora biti visoka (ili je uopce ne mora biti) ako su uvjeti za natjecatelje na nekoj razini. Ako imas placen put i smjestaj, hranu i cugu za vrijeme natjecanja, nece ti tako tesko pasti ni ako dobijes sponzorsku odjecu, tenisice ili samo neki pehar ako si pobjedio, a ako nisi opet ti je bilo dobro, pogotovo ako je atmosfera dobra. Uglavnom tesko je doci do cistog casha za neke visoke nagrade a i sa malim novcem se moze svasta napraviti, samo ako je ekipa dobra. Osobno volim vise manja natjecanja/jamove, po mogucnosti "klupska" ili na otvorenom. Pri tome ne mislim na IDO tip natjecanja i klubove, vec na nocne klubove (citaj: birceve) u koje stane manji broj ljudi, ali bas zato je atmosfera nabrijanija i ekipa vise gusta. Dvorane mi nekako ne odgovaraju za to iako je bilo i dobrih natjecanja i po dvoranama.

Da se vratim na temu - svaka osoba ce imati neko svoje misljenje o odvajanju, svoje "za" i "protiv" i to je ok. Ako bude i dalje ovako dobra "ponuda" natjecanja godisnje (preko 10) onda ce morati teziti raznolikosti i tako ce svatko za sebe moci birati sto zeli podrzati i gdje zeli doci natjecati se ili gledati. Osobno sam se malo svih tih domacih natjecanja zasitio i jedva cekam neko natjecanje "vani", makar to bila Slovenija, Srbija ili Bosna. Novi ljudi, freshness i gustanje.... Wink
[Vrh] Go down
andeoske oci

andeoske oci


Female Broj postova : 7
Age : 38
Location : Rijeka
Job/hobbies : dancing
Registration date : 16.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesri sij 16, 2008 3:27 am

glupo je razdvajati ta dva plesa jer su to slični plesovi... a opet skroz različiti. Oba dva su toliko energična, da publika luduje... ako su izvedeni na dobar način. Ako je prezentacija dobra.... Nešto u stilu - ako sluhom čovjeku koji gleda možete otplesati tu muziku na koju plešete, a on ju naravno ne čuje p akroz vaše pokrete "čuje" melodiju... Smatram da break i hip hop bolje funkcioniraju kada su u kombinaciji, boljie su efektie...
[Vrh] Go down
Mirko Fodor




Male Broj postova : 24
Age : 46
Location : Svijet
Job/hobbies : bboy
Registration date : 04.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesri sij 16, 2008 2:56 pm

Hm iako je i nije off topic napisat cu pa kaj bude bude...
Kada pricate o radenju evenata i lovi za to onda morate znati da bi se upustali u tako nesto trebate i imati totalni plan za isti. Plan mora biti razvijen na natjecateljski dio, sta zelite napraviti s batlleom (koji ljudi kako ih zadovoljiti i privuci), promociju dobro obratiti pozornost gdje, kada i kako promovirati event i na sponzorski dio (kako privuci ulagace)....svega ima, mogucnosti za sve ali ako nesto organiziras onda trebas i raditi puno da bi uspijo.
Ako su eventi odvojeni bolje se uci, razvija i poboljsava odredeni stil a kada je to mjesano nista ne dolazi do izrazaja...
[Vrh] Go down
http://www.bboybunker.com/atomic
Gost
Gost




Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesri sij 16, 2008 6:16 pm

razdvajat ili ne. sad je gotovo. bar za mene. bboy eventi i stand up eventi, pa ko voli nek izvoli. ova sva prica oko trebalo bi ovako ili onako je IDEOLOGIJA, ljudi nemate pojma kako je organizirat nesto. i neznam zasto uopce odgovaram ali o organizaciji mogu pricati oni koji su nesto napravili ( na bilo koji nacin) gledajte st se desili Whatevaa crewu zagrizli su preveliko. a to nije lako. stoga. im out
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesri sij 16, 2008 6:26 pm

slazem se organizirati je tesko znam po nasem klubu koji organizira Jam.stvarno dosta je tesko.a kaj se mene tice razdvajanje t je lose.onda neam cura puno=(.dok je hip-hop i bboying cura ko u prici=) hehe!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:27 am

Tek da se zna da ne bi bilo da o ovoj temi ipak piše tko god hoće a kao ne zna nešto o strukturi samih stvari: Scythe & ja smo, uz Perinu pomoć, i dakako pomoć vlasnika prostora gdje se isti održao, organizirali prvi "KLC Most Wanted" tako da znadem nešto o tome. Ako imaš logistiku i podijeliš se točno tko će šta i tko što uopće zna i može, e onda se i može bez nekih prevelikih komplikacija. Problem je ako nemaš gore navedeno, a još želiš napraviti sam ili uz ograničenu pomoć njih par, što veći i masovniji event, odnosno prevelik zalogaj nego šta ga možeš zagristi, tj. forsiraš stvari. E, onda dobiješ većinu natjecanja koja su dosad bila (čast iznimkama, ali nije ih baš puno bilo, po meni). Ako možeš napraviti jer imaš logistiku, financijere određenih stvari i sredstva (što god ista bila), samo daj. Ali ako nemaš a svejedno hoćeš napraviti pošto-poto, e to onda meni nije vrijedno divljenja već spada u domenu nečega šta se jednostavno zove - ljudska glupost. Priča je tu jednostavnija nego šta mnogi sebi to žele priznati.
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimečet sij 17, 2008 1:31 am

evo tocno je ono sto je mirko rekao, svaki projekt prije nego se na njemu pocne raditi mora biti osmisljen do svakog detalja, dakle onaj koji je voditelj projekta trebao bi prvo osmisliti sto zeli, nakon toga bi trebao naci ljude koji ce mu biti zaduzeni za određene poslove, znaci trebo bi napravit neku podijelu poslova i njihove međusobne ovisnosti, trebao bi postojati neki gantogram(graf preko kojeg se zna tocno kad bi koji posao trebao biti napravljen otprilike), zatim za svaki od poslova bi se trebali napisati zahtjevi i ciljevi i predvidjeti rizici... da bi projekt uspio bio on građevinski, informaticki ili u ovom slucaju organizacijski, ovo su neke od osnovnih stvari za njegov uspjeh...
i tesko da veliki projekt kakvi se kod nas pokusavaju radit, kvalitetno napravi jedan ili dva covjeka... jer nemoze isti covjek stic to sve napravit kvalitetno u zadanom roku, a pogotvo nemoze biti strucan u toliko podrucja(dizajn, komunikacija s medijima, vozac, marketing, analiza itd. itd.)...
[Vrh] Go down
pertla

pertla


Female Broj postova : 297
Age : 38
Location : ZG to the world:)
Registration date : 18.11.2007

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimečet sij 17, 2008 11:33 am

jooooooj preduge postove pisete:) pig
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pertla
Braincancer

Braincancer


Male Broj postova : 122
Age : 39
Registration date : 15.11.2007

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 2:02 pm

yea izgubio sam se na prvom, odustao citat dalje .....
[Vrh] Go down
http://www.brutalcroats.com/forum/portal.php
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 5:00 pm

Možda je tako i bolje, to neka čitaju oni koji imaju veze s time. Vama drugima to ionako ništa ne predstavlja..
[Vrh] Go down
Sho

Sho


Female Broj postova : 1
Age : 36
Registration date : 14.02.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 9:30 pm

Mislim da bi ljudi u glavi trebali razdvojit i naucit razlike izmedju brejka i hopa, a u igri je super kombinovati elemente i jednog i drugog, stoga...sve izgleda mnogo originalnije!
pis[/i]
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/messysho
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 8:49 pm

Hy,procito sam zanimljiva misljenja o tome spojiti-razdvojiti hip hop i break evente. Ha, svi pomalo imaju u necemu pravo. Ipak moram podsjetiti Twidžu na njegove rijeci. -Hip hop(kao ples) je ustvari b boying(sa cime se slazem) - pa kak to onda razdvojiti ?? Renchi mi je napisala najbolje rijesenje- male evente raditi (specijalizirano) za pojedini stil, vece evente spojiti. Jednostavno i logicno rijesenje. Ja bi dodao jos samo da se workshopovi i oni koji ih organiziraju okrenu malo oko sebe. Jer meni je dosta workshopova koji me kostaju 300kn.,pa dodje neki levat koji mi prodaje polovnu koreografiju,a na workshopu uvijek max.10(istih) ljudi. Imamo mi i domacih (a za siru plesnu javnost prilicno nepoznatih) voditelja za workshopove. Time bi mogli cijenu worksopa spustit na 50-tak kuna,dobiti vise ljudi na radionici (jer si to mogu priustit) a samim tim se i svijest workshop radionica širi u pozitivnom smislu. Ja bi osobno rado dosao na workshop Zapera-lockin,Twidže-popin,Real One-break-power moves,Kelkope-street jazz,El Rock-break stand up,Duje-new style,Ciro-krump... shvatili...
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 10:21 am

Ja bi Crump obavezno to m ije tako zakon=) hehe!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 7:40 pm

Ha ha svi bi na Krump jer neznaju sto ih ceka.Ja probo i ljudi ,,, za to treba fakat bit fizicki spreman. Iso sam na svakakve classeve -Balet(hnk),Break(oktogon),Latino(ellit),JazzDance(t.skrinjaric)...ma nista nije bilo ni pola TAKO tesko (a PROMJENITI stil plesa je uvjek tesko). Krump je poseban...ima da vam se jaj...hm..otegnu
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimesub vel 23, 2008 12:41 pm

Hehe zato me i privlaci.jer je tesko=) haha!al htio bih probati a nisam u mogucnosti=(,za mene je jos sada samo bboying.
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimened vel 24, 2008 8:25 am

Ma vec dugo pregovaram sa (puno) ljudi da radimo plesne radionice svakih 14 dana Nedjeljom,ali ISKLJUCIVO sa domacim voditeljima. Ideja je da bi takvi classevi kostali max.50 kn. i na taj nacin si to vise ljudi moze priustit (pa klinci nece zbrajat dali ic na class ili subotom van). A radilo bi se full razliciti stilovi; od Krumpa,Labana,Salse do Lockina. Ono da svakih 14 dana jedna grupacija plesaca ima zanimljiv class. Jedino me Je**** sto nemogu nac nikakav prostor (i mi smo u banani sa nasim-ograniceno)a za tak nesto mi treba nesto sto je dostupno Nedjeljom,al naci cu ja...naci Party
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitimened vel 24, 2008 12:17 pm

Evo sretno,pa dok nades.doci cu jednu nedjelju u goste da vas pogledam malo.hehe.Bilo bi to ljepo 50 kuna nije nista za izdvojit.jer puno ljudi subotom potrosi 200 kuan na pijacu napijuse sjedu u auto i luduje po gradu i onda se ubije.ode pod kamion i sranje.bolje dati 50 kuna za malo rada,mrsavljena,zajebancije,zabave,i kulture..AJde od mene IMAS veliki pozdrav.nadam se da ces nesto naci i da ti ideja bude full uspjesna=)
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Sponsored content





Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razdvajanje hip hopa i break dancea   Razdvajanje hip hopa i break dancea - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razdvajanje hip hopa i break dancea
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Break'n'Beat (Osijek, 22.6.)
» HIT THE STREET TAKE A BREAK 13 - 15.06.08 KARLOVAC
» di se moze upisati ? hip.hop. ^^ & Break Dance. (: ^^

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Samo Pleši :: Street Dance-
Forum(o)Bir: