SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Audicija za animatore:)

Go down 
+3
ritamulice
Renchi
pertla
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Audicija za animatore:) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Audicija za animatore:)   Audicija za animatore:) - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 6:47 am

Hm...izgleda da mi netko brise postove. A dobro Dvaput je Dvaput.
Daklem, ponovit cu se

Prtttttttt.....
Jesi se prosrala. Stavovi se iznose sa argumentima a ne fekalijama.
Skamu.com - The only place for Myspace icons, Orkut avatars, and profile codes
Orkut Graphics
[Vrh] Go down
ritamulice

ritamulice


Male Broj postova : 270
Age : 53
Location : Zagreb
Job/hobbies : Plesni Koreograf
Registration date : 21.02.2008

Audicija za animatore:) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Audicija za animatore:)   Audicija za animatore:) - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 6:51 am

A ja sad odoh zašorat Mirka Filipovića ... i da ...popustit ću mu malo.

Skamu.com - The only place for Myspace icons, Orkut avatars, and profile codes
Orkut Icons
[Vrh] Go down
Lord Tvidža




Broj postova : 102
Registration date : 14.01.2008

Audicija za animatore:) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Audicija za animatore:)   Audicija za animatore:) - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 3:35 pm

Kaj nije ovo plesni forum? Zakaj se onda piše uopće o "animaciji"?? Smile Valjda zato kaj je ovo "chit-chat" dio, biće. Ali zakaj se onda briše post ako se na "chit-chat" može pisati o svemu? Zato kaj nije tema? No comprende, ali vidim da se tu ponavljaju iste fore kao i na nekim drugim forumima kada su se i osobe (od kojih je jedna administrator tu a druga administrator njegova "administratora") bunile zakaj se brišu postovi a i dan-danas na "WE"-forumu zna ići u "offtopic". Nije da mi to smeta, volim ja "offtopic", ali nije baš fora čuvati svoje dvorište a srat' u tuđe. Osim ako administrator administratorovog "administratora" nije brisao dedin post jer je osoba koja se, uvjetno napisano, "zakačila" sa dedom njena bliska prijateljica? I zato brijem da ne bum više pisal tu pa nek' interna ekipica piše o Valentinovom, omiljenom filmiću, pjesmici itd. I to je OK, ali kakve to veze ima sa imenom foruma "Samo Pleši" kada ekipa koja najviše piše uopće ne pleše osim u diskačima vikendom? Zanimljivo, zanimljivo... Biće da su to sve pokazatelji onoga šta se tu odavno već zna tako da je bolje na pisati i raspravljati već gledat' svoja posla i pustit' drugima da se bave svojima. To je to. Sad me slobodno kvotajte i odgovarajte ili pišite kaj god, ali: ELVIS HAS LEFT THE BUILDING JAZAVCI! Smile
[Vrh] Go down
JustDance
Moderator
JustDance


Male Broj postova : 98
Job/hobbies : dance, dance, dance ... and i'm profesional assasin
Registration date : 12.11.2007

Audicija za animatore:) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Audicija za animatore:)   Audicija za animatore:) - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 4:46 pm

Evo ovako...post je ocito pobrisan sa strane Pertle koja je isto tako administrator.

Vidim da Sejo apelira ovdje na mene i moju dragu tako da cu stavit kljuc na ovu temu jer nazalost preslo je stvarno u prepucavanje a ne na raspravu.
[Vrh] Go down
http://www.samoplesi.com
Sponsored content





Audicija za animatore:) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Audicija za animatore:)   Audicija za animatore:) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Audicija za animatore:)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» AUDICIJA
» AUDICIJA
» AUDICIJA
» AUDICIJA
» Sutra - Audicija za FlyGirlz !!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Trash :: Trashi-
Forum(o)Bir: