SamoPlesi.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SamoPlesi.com

plesi, komentiraj, savjetuj....
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Predstavite se :)

Go down 
+75
Maja Michael
>Maja<
zEr0
d3beli
Moose
maya
plesulja8
emotion
mala_seka
tanja_black
ema
snjezana
m..relax
stipa
electric a.k.a Ken-T
Naomi
flameica
Lena
Fidro
_ive_
000Natasha000
Ruby
Twiggy
bolky89
.::matea::.
LiL' MiSs ShiNe
jabbawockeez_girl
Renchi
tvrtkac
cetiri piruete
Clown
New groove
nelephant
x_x
Fipa
X-Killa_Dancerina-X
riotstarter
timbalina
JustDance
iffkica
Slider
chupava
__vjag__
ritamulice
PoZkok
EnY
selma
Tonka
Mamic
Midalica
ne-pleSacHiCa
Ania
Koka
TRINITY
sunshine:)
prokslei
Pina
MaRiJ@
~BuRRrN~
anchica_pu
PinkMya
Miss MoonWalk
Peewee
kika
Seky
:::Bruno:::
Christ Brown
zoran
RoRo
nermina123
Braincancer
thug21
pertla
Just me
Admin
79 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
~BuRRrN~

~BuRRrN~


Female Broj postova : 15
Age : 36
Location : somewhere in the middle of nowhere
Registration date : 05.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2008 12:31 am

allo ljudi,
da se i ja predstavin kako je po pravilu (koji se i ne volin bas pridrzavat al za ovo vridi)
dolazin iz dalmacije,bolje receno dolina neretve,doli di mandarine rastu a jambo vlada.
trenutno san u zg na faxu.
oduvik volin ples ali doli kod nas zapravo i nema neke mogucnosti da se ide u neku skolu jer ih uopce ni nema,jedino sta je u nas aktualno je rukomet koji san trenirala 9 god.
sad san se odlucila napokon posvetit plesu,odi bar ima mogucnosti da ti neko pokaze,i nadan se da cu u tome uspit!
dakle nigdi nisan prije plesala (za razliku od vecine vas,al nadan se da nije toliko bitno)i zelin sta prije pocet ucit;vec me gnjave okolo da san prestara za to....al ko nji sljivi....

a sta van jos kazat....
volin ka me pukne inspiracija i ono sta nastane ka rezultat istog,volin gazat po netaknutu snigu,zagrist u supljeg cokoladnog sv.Nikolu.....kad vani kisa pada i kad je ladno a ja u kuci di me pec grije jer san uredno mogla platit struju....volin izac s prijateljima i glupirat se nemoguce...kad me ljudi vani cudno gledaju jer san izasla u patikama i cacinin sirokim slampavim gacan....volin sta san ja ja i sta me ne ljuljaju tudja misljenja i hirevi....miris borovine i maslinova uja.....kad od umora jedva odan i znan da san dala sve od sebe....volin timski duh;kad znan da je oni do mene zapravo i uz mene.....osmjeh svoje matere i ponosne oci cacine.....volin duh prirode i ponekad osjecaj samocce...volin kad se pasteta i putar lipo razmazu po feti kruva....volin nosit kape i neke lude dodatke.... brzo vozit aute a motore da i ne spominjen,...ajme stosta volin
a ono sta ne volin sad ni ni vridno spomena....

ono glavno sta san tila rec je da mi je drago da san odi i da se mogu druzit s vama
sorry ako san puno pisala

pozdrav,

~BuRRrN~
peace&love
[Vrh] Go down
MaRiJ@




Broj postova : 1
Registration date : 06.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2008 1:50 am

BuUUuUUuuUuuU Ja sam MaRijA, a SazNacEtE dA vAs vrEbaM izA ugLa kAd sE naJmanjE buDetE naDaLi,xaxa Smile))))))))..... BaNuLa sAm ovDje dA oDam 'sPecT za One pRavE i iStinSke dEnseRe, a i oNe kOji tO poShTujU Wink.... Vec nEmaM pOjma shTa kucKam, a nEda mi Se vIshe, iPak jE sutRa nEdjEljA- LJenchAriM vEc =)...

ChUvajtE sE i uZivaJte Wink..

PeAcE[/img]
[Vrh] Go down
Pina

Pina


Female Broj postova : 5
Age : 47
Location : London
Job/hobbies : Dance Education
Registration date : 06.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2008 2:31 am

pozdrav svima, ja sam isto plesni ovisnik.Nekako mi se cini da sam za sada najstarija na forumu, jesam li?
nasla sam forum preko facebooka. background mi je contemporary dance al u zadnje vrijeme sam sve vise na hip hopu (new wave and locking,super mi je to)
Predajem koreografiju u srednjoj skoli.
[Vrh] Go down
Peewee




Broj postova : 153
Registration date : 26.12.2007

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2008 2:04 pm

Pina je napisao/la:
pozdrav svima, ja sam isto plesni ovisnik.Nekako mi se cini da sam za sada najstarija na forumu, jesam li?
nasla sam forum preko facebooka. background mi je contemporary dance al u zadnje vrijeme sam sve vise na hip hopu (new wave and locking,super mi je to)
Predajem koreografiju u srednjoj skoli.

kul
[Vrh] Go down
anchica_pu

anchica_pu


Female Broj postova : 31
Age : 34
Registration date : 02.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2008 2:22 pm

London?
[Vrh] Go down
prokslei

prokslei


Male Broj postova : 18
Age : 43
Registration date : 10.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:28 pm

kristijan, 26g, a.k.a. proka, breakom se bavim tamo negdje od 98',tek par godina nakon pocetka shvatio koliko to volim i zaboravio da sam poceo radi vrtenja na glavi i rukama...i to bi bilo to vezano za ples.
[Vrh] Go down
http://www.bboybunker.com/proka
sunshine:)

sunshine:)


Female Broj postova : 79
Age : 39
Location : zg/porech
Registration date : 29.11.2007

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 2:04 pm

sunshine:)
nemogu se bas nekim plesnim sposobnostima pohvalit,ali plesem na poslu,tj posao mi je usko vezan uz ples,osim toga u mladim danima prva i zadnja u akwi,piranhi,gjuri,saxu itd hehe;) bounce Twisted Evil clown

danas okrutna realnost, study
nema vise previse chagice vani(e te godine,inache 22,hehe)

ali moji najdrazhi(frendovi i frendice)plesu ko LUDI i to svi svi i bas svi!!hehe tako da eto zbog toga povezanost sa plesom, forumom i svama;)

pozdrav sunny
[Vrh] Go down
TRINITY

TRINITY


Female Broj postova : 2
Age : 34
Location : osijek
Job/hobbies : ples, volontiranje
Registration date : 11.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 3:16 pm

eeeeej ja sam iva iz osijeka Smile
plešem hip hop+ nešto housea, popina, lockina... dugo sam plesala jazz s kojim bi opet voljela nastavit.
volontiram u crvenom križu, upisala se danas u auto školu jeeeee bounce i tak... ovo ono. I love you
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 13, 2008 12:20 pm

Dejan a.k.a KoKa,brejkom se bavim 3 godina i nest sitno,od 2004g,dolazim iz Đurđevca,Obozavam brejk i biciklizam itd=) hehe!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Ania

Ania


Broj postova : 8
Age : 35
Location : Osijek
Job/hobbies : dancer :)
Registration date : 16.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimesri sij 16, 2008 9:35 pm

Bok svima Very Happy
Ja sam Anja iz Osijeka. Plešem od malih nogu. Počela sam s baletom, pa sam tome dodala latino američke i standardne plesove i sad već jedno duže vrijeme plešem hip hop, newstyle, a kratko lockin, poppin i house.
Studiram pravo. Svašta ja volim, ne da mi se pisat. Volim ples. Volim ljeto jer tada na neki način oživim, kao i svijet oko mene flower. Volim životinje, pse pogotovo (imam malog ženskog maltezera i prekrasnog rottweilera). U biti, volim skoro sve što vole mladi lol!
Uživam u svemu u čemu mogu i to dokle god mogu...a ono u čemu ne mogu uživat, e onda uživam trudeći se postići da to mogu. Hmmm, jel ima to smisla?! scratch
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/unique_ania
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimesri sij 16, 2008 9:43 pm

Ima smisla Zivot is too short=)!Zato zabavi se dok još možeš.DObro došla!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
ne-pleSacHiCa

ne-pleSacHiCa


Female Broj postova : 5
Age : 33
Registration date : 12.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:10 am

to sam samo ja lol!

kak pise ne plesacica Razz ne bavim se plesom:P al me bas zanima ovaj forum i ti vasi plesovi i to sve Razz prefascinantno mi to Smile

inace anja 17 godina queen
[Vrh] Go down
Midalica

Midalica


Female Broj postova : 3
Age : 36
Location : Osijek
Job/hobbies : Dance
Registration date : 25.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2008 11:39 pm

Hej pozdrav svima!

Zovem se Lada, iz Osijeka sam, još malo pa 20 godina stara, studiram eng i njem i bavim se plesom kao i većina ovdje Very Happy

Plešem (i vodim) u plesnoj skupini Midal, najviše pom dance i cheerleading, jazz dance nešto manje u posljednje vrijeme (iako je to moja prva ljubav)

Pusa svima Cheer
[Vrh] Go down
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimesub sij 26, 2008 11:15 am

e sjecam se tebe sa Vaseg bloga.joj kako je davno to bilo.isse.Dobro dosla!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Mamic




Broj postova : 22
Registration date : 27.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 27, 2008 8:35 pm

ivica, 21, stupnik-zg, neam bas neke plesne vjestine, al od nedavno sam poceo kod frenda s brejkom Very Happy i studiram racunarstvo na tvz-u
eto toliko
pozz!!
[Vrh] Go down
pertla

pertla


Female Broj postova : 297
Age : 38
Location : ZG to the world:)
Registration date : 18.11.2007

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimened sij 27, 2008 9:19 pm

hehe eto i tebe;)
bas sam te mislila podsjetit da dodjes;)
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pertla
Tonka

Tonka


Female Broj postova : 4
Age : 40
Registration date : 06.02.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:39 am

evo i mene..tonka, inače iz Čk, al trenutno u Zg na studiju...
nije da se mogu pohvaliti nekim plesnim vještinama (prošla sam samo osnovni tečaj standardnih)...
al volim plesati gdje god stignem i jako, jako, jako me zanima balet i voljela bi ga učiti i plesati...Smile
[Vrh] Go down
pertla

pertla


Female Broj postova : 297
Age : 38
Location : ZG to the world:)
Registration date : 18.11.2007

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:11 pm

[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pertla
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:39 pm

pertla je napisao/la:
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
selma




Broj postova : 12
Registration date : 14.02.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 10:08 pm

bok. zovem se selma i dolazim iz osijeka.ovdje sam se nasla iz istog razloga kao i vecina vas. plesem vec poprilicno dugo i mogu reci da vise ne mogu zamisliti svju sakodnevnicu bez plesa. bavim se jazzom, a u posljednje vrijeme i hip hopom, lockinom,houseom i poppinom. zelja mi je nauciti sto vise plesnih tehnika i naravno ujek uzivati u tome sto radim.
[Vrh] Go down
nermina123




Female Broj postova : 35
Age : 35
Location : OSIJEK
Registration date : 06.12.2007

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 12:47 am

e bok sestro!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/nina_os
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 11:13 am

dobro došla,Samo pleši hehe,i zabavljaj se!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
EnY

EnY


Female Broj postova : 12
Age : 33
Location : bb...zd
Job/hobbies : škola i ples
Registration date : 21.02.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 2:35 pm

haaj...ja san EnY...iz zadra grada..hehe....iman 16...plešen hip hop afro
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/eny22
pertla

pertla


Female Broj postova : 297
Age : 38
Location : ZG to the world:)
Registration date : 18.11.2007

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 4:50 pm

dobrodosla;)
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pertla
Koka

Koka


Male Broj postova : 435
Age : 34
Location : Đurđevac
Job/hobbies : Biciklizam/Bboying
Registration date : 13.01.2008

Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 8:01 pm

dobro došla nam ti.samo pleši hehe!
[Vrh] Go down
http://energy000.blog.hr
Sponsored content





Predstavite se :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se :)   Predstavite se :) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Predstavite se :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SamoPlesi.com :: Za početak :: Hi, hello, welcome, dobrodosli!-
Forum(o)Bir: